Sistemde ekran gidip geliyor

Hocam herhangi bir kırık yok gibi hocam şu an işletim sistemini kullanabiliyor musunuz bilgisayarı kullanabiliyor musunuz?

Hocam hasarı ben tam olarak göremedim nerede tam olarak.
hocam az once bilgisayarci birine sordum hasar yokmus fabrika cikisli ilk pin oyle yarim oluyormus.
bilgisayari kullaniyorum evet bir sıkıntı yok, ama ilk actigimda ekran kapanip aciliyor cok cok az bi sure icinde ondan sonra hicbir sey olmuyor yani ekran geliyor kullaniyorum. Aklima takilan sey ilk basta olan o karartinin sebebi nedir.

Hocam az once bilgisayarci birine sordum hasar yokmus fabrika cikisli ilk pin oyle yarim oluyormus.
Bilgisayari kullanıyorum evet bir sıkıntı yok, ama ilk actigimda ekran kapanip aciliyor cok cok az bir sure icinde ondan sonra hiçbir şey olmuyor yani ekran geliyor kullanıyorum. Aklima takilan şey ilk basta olan o karartinin sebebi nedir?

Hocam şimdi Win+r tuşlarına basıp DxDiag yazıp bana SS atabilir misiniz? Hocam Win+r yi yapamadıysanız aramaya çalıştır yazıp DxDiag yazınız.

Son düzenleme:
Hocam şimdi Win+r tuşlarına basıp DxDiag yazıp bana SS atabilir misiniz? Hocam Win+r yi yapamadıysanız aramaya çalıştır yazıp DxDiag yazınız.
bilgisayarimda internet olmadigi icin ekrani vekip atacagim.

Dosya Ekleri

• IMG_4312.jpeg
    IMG_4312.jpeg
    488,8 KB · Görüntüleme: 10

Dosya Ekleri

• IMG_4317.jpeg
    IMG_4317.jpeg
    357,7 KB · Görüntüleme: 9

Dosya Ekleri

• IMG_4316.jpeg
    IMG_4316.jpeg
    359,5 KB · Görüntüleme: 5
Hocam tebrikler şansınız için herhangi bir sıkıntı yok ekran kartı markanız görünüyor NVIDIA GeForce RTX 2060 sağlıklı günlerde kullanın ekran kartında bir sıkıntı yok sistem ekran kartını sapa sağlam görüyor.
hocam tesekkur ederim, yuregime su serptiniz resmen, cok sag olun.

Geri
Yukarı