Sistemde eksik var mı ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Evet Monitör , Klavye ve Mause eksik. Bunun sebebi eski bilgisayarımınkileri kullanacak olmam.

Benim sistemimden ssd ve Dvd yi çıkarıp monitöre yatırım yapabilirsin. Sonuçta Ssd ve Dvd yi daha sonrada ekleme şansın var.

Orta Seviye Oyun – F/P
AnakartMSI B150 Gaming M3ASUS B150M-A
İşlemciIntel Core i5-6400Intel Core i5-6400
Ekran KartıMSI R9 380 GAMING 2GASUS GTX 960 STRIX 2GB
Ortak Bileşenler
BellekHyperX FURY Black 8GB Kit 2666MHz CL15
DepolamaSeagate 3.5″ 1TB Barracuda 7200 RPM
KasaCooler Master Elite 431 Plus
Güç KaynağıKasaya dahil, 600W
MonitörASUS 21.5” VP228H – 1ms 60 Hz
Fiyat (KDV Dahil)2.949 TL3.017 TL
[TBODY] [/TBODY]

Hocam durun durun umarım sipariş vermemişsinizdir daha. @Silinen üye ve @Metin Babahan. Everest kasayı alırsanız eğer o içindeki güç kaynağı ile beraber yanar kül olur sistem. @Metin Babahan kardeşim benim sistemim o alacağın sistemden çok daha fazla performans verir, ona göre kararını ver. Sinerji'ye güvenebilirsin, ayrıca montajı 30TL'lik bir ücretle yapıyorlar, boş yere Vatan'dan kazık yemeyin. Ayrıca @Silinen üye size de aşağıdaki sistemi öneririm, nedeni ise GTX960 fiyatını hak etmeyen bir kart, Everest kasa ve PSU ile o iş yürümez.
pc123.png

Hocam durun durun umarım sipariş vermemişsinizdir daha. @Silinen üye ve @Metin Babahan. Everest kasayı alırsanız eğer o içindeki güç kaynağı ile beraber yanar kül olur sistem. @Metin Babahan kardeşim benim sistemim o alacağın sistemden çok daha fazla performans verir, ona göre kararını ver. Sinerji'ye güvenebilirsin, ayrıca montajı 30TL'lik bir ücretle yapıyorlar, boş yere Vatan'dan kazık yemeyin. Ayrıca @Silinen üye size de aşağıdaki sistemi öneririm, nedeni ise GTX960 fiyatını hak etmeyen bir kart, Everest kasa ve PSU ile o iş yürümez. Eki Görüntüle 160124
E monitör nerede? Konuyu okuyup yapın tavsiyelerinizi.

Hocam durun durun umarım sipariş vermemişsinizdir daha. @Silinen üye ve @Metin Babahan. Everest kasayı alırsanız eğer o içindeki güç kaynağı ile beraber yanar kül olur sistem. @Metin Babahan kardeşim benim sistemim o alacağın sistemden çok daha fazla performans verir, ona göre kararını ver. Sinerji'ye güvenebilirsin, ayrıca montajı 30TL'lik bir ücretle yapıyorlar, boş yere Vatan'dan kazık yemeyin. Ayrıca @Silinen üye size de aşağıdaki sistemi öneririm, nedeni ise GTX960 fiyatını hak etmeyen bir kart, Everest kasa ve PSU ile o iş yürümez. Eki Görüntüle 160124
Kardeş SSD 120GB da yeterli. Ekran kartı konusuna gelirsek AMD almayı düşünmüyorum. Daha sonra başım ağrısın istemem.

DDR3 destekli anakarta ddr4 bellek kullanamazsınız ki ayrıca direkt ddr4 destekli bi anakart alın

Screenshot_2016-05-12-21-28-08.png
Screenshot_2016-05-12-21-28-17.png

1.Pc nin calismasi icin eksik var mi?
2.Uyumlulukta sorun var mi?
3.Yukari parcalarin bazilari kasanin icinde geliyor ise onun parasini cikartip fazla para ile parca onerebilirsiniz.+200Tl

Ya şu Ssd yi 240 GB alma hevesinizi anlayamıyorum. 120Gb neyinize yetmiyo. Altı üstü sistemi kurazaksınız üstüne. Boşa para israfı yapmayın.

Ya şu Ssd yi 240 GB alma hevesinizi anlayamıyorum. 120Gb neyinize yetmiyo. Altı üstü sistemi kurazaksınız üstüne. Boşa para israfı yapmayın.
Almisken iisinden alim diorum. Zaten oyun pc si baya oyuna yuklicem bos alanda kalmasi lazim o yuzden .d

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı