Sistemde eksik var mı ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Dostum DDR3 anakarta DDR4 Ram takamazsın onları değiştir, ayrıca ddr4 destekleyen anakart alırsan daha iyi performans alırsın
VatanBilgisayar yanlış yazmış. Soket 1151 Anakartların hepsi ddr4.

Sistemin uyumsuz. Öncelikle anakrtın DDR3, RAM ise DDR4 seçmişsin? SSD, harddisk, işlemci soğutucu (alacaksan tabii), onları da gösterirsen yardımcı oluruz.
VatanBilgisayar yanlış yazmış. Soket 1151 anakartların hepsi ddr4.

Zaten bu ayin 24-25 i gibi toplicam
2-3 gune ugrarim bakarim ney neymis
Yardimlariniz icin tsk ler

Yahu ne kadar saçmasınız arkadaşlar. Ben o sistemi @Silinen üye'e önerdim, onun sistemi 3000TL'lik ve monitör dahil değil. Ayrıca 120GB SSD alacağınıza 240GB alın, daha çok şey yükleyin içine daha ferah olsun bilgisayarınız. Hem bir de AMD'ye olan bu kin neden? Herkesin ağzında bir ''GTX'' gidiyor! Bilmiyorsunuz ki GTX960 fiyatını hak etmeyen bir kart, ben daha öneri yapmıyorum, kendiniz yapın en azından hataları da sonra belki akıllanırsınız. Ha bir de @Metin Babahan ben size zaten sistem önerdim, dediğim gibi keyfiniz bilir. Bir de 2G bir ekran kartının sizi çok fazla idare edeceğini düşünmeyin, VRam sıkıntısından dolayı grafik açamayacaksınız ileride.

gtx960 ile r9 380x arasında kararsız kaldım ben bu zamana kadar nvidia hayranıydım yazılımları falan çok iyi diye fakat r9 380x in benchmark larda baya bi fark atması beni kararsız biraktı

@Metin Babahan bak arkadaşım, ''fanboy'' olmayan herkese sorabilirsin, GTX960, R9 380X'in muadili değildir. Olmak da haddine değildir zaten. AMD ısınıyor diyen arkadaşa sesleniyorum buradan, ekran kartının sıcaklık değerleri son derece normal. Git biraz araştır Allah aşkına. AMD'ye karşı saf tutmuşsunuz hepiniz, şimdi bu dediklerimden sonra ''Sen de AMD tarafında saf tutmuşsun'' diyecekler. İçlerini biliyoruz artık bu tip insanların. ''Verdiği FPS'yi hissedemiyorsunuz'' demek ne demektir ya? Hangi dünyada yaşıyorsunuz? Neyse geçelim artık böyle saçma şeyleri, @Metin Babahan sen bile diyorsun, fark atıyor R9 380X GTX960'a. Son karar artık senindir. Ha şunu da ekleyeyim o arkadaş bir de ''Her hafta sürücü çıkıyor'' demiş. Önemli olan sürekli sürücü çıkması değil, sürücülerin stabil olması ve doğru çalışması. AMD de bu konuda oldukça geliştirdi kendini, bilginize.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı