Sistemde fare algılanmıyor

sedatacarr

Zeptopat
Daha fazla  
Mouse takıyorum fakat sadece ışığı yanıyor hiçbir şekilde okumuyor chipset de yukledim ama olmadı. Windows 10 kullanıyorum. Ne değişik bir sorun 3 gundur uğraşıyorum daha da çözemedim yardımcı olursanız sevinirim. Guncelle deyince de zaten en iyi surum yuklu diyor her turlu guncelleme yöntemini denedim olmadı.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2023-02-11 133833.png
    Ekran görüntüsü 2023-02-11 133833.png
    122,7 KB · Görüntüleme: 17
Son düzenleyen: Moderatör:
Mouse takıyorum fakat sadece ışığı yanıyor hiçbir şekilde okumuyor chipset de yukledim ama olmadı. Windows 10 kullanıyorum. Ne değişik bir sorun 3 gundur uğraşıyorum daha da çözemedim yardımcı olursanız sevinirim. Guncelle deyince de zaten en iyi surum yuklu diyor her turlu guncelleme yöntemini denedim olmadı.

Sürücüyü kaldırıp dener misin?

Surucuyu kaldırdım fakat bir şey olmadı: C

Windows Update kısmına girip güncelleştirmeleri denetleye tıkla. Sürücüyü tekrar kursun veya sürücü güncelleştirmeleri diye bir kısım varsa oradan yüklersin yine sürücüyü. Bu belki sorunu çözebilir bu da olmaz ise format atmayı dene. O da olmazsa bilmiyorum artık:D

Bende de ses gelmiyordu bir oyunda. Sorun sürücüdeydi seninki gibi. Sürücüyü kaldırmıştım sonra format atmıştım çözmüştüm.

Yeni konular

Geri
Yukarı