Sistemde işlemci mi ekran kartı mı yükseltilmeli?

• Konuyu başlatan die
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 17
  • Görüntüleme 672

die

Hectopat
Makaleler
1
Merhaba, yavaştan bilgisayara kemik kazandırmaya tekrardan başlayacağım. Ryzen 5 3500X var 4.2GHz'de overclock ile kullanıyorum. Hiçbir şikayetim kasma donma vs. yok fakat Ryzen 7'leri gördükçe içim gidiyor. Ekran kartım Sapphire tri X R9 Fury. Ekran kartı da yine aynı şekilde hiçbir şikayetim yok fakat cw var kartta. Uzay sistem kullandığım için bazen kafa ağrıtıyor yüke binince.

Merhaba, yavaştan bilgisayara kemik kazandırmaya tekrardan başlayacağım. Ryzen 5 3500X var 4.2GHz'de overclock ile kullanıyorum. Hiçbir şikayetim kasma donma vs. yok fakat Ryzen 7'leri gördükçe içim gidiyor. Ekran kartım Sapphire tri X R9 Fury. Ekran kartı da yine aynı şekilde hiçbir şikayetim yok fakat cw var kartta. Uzay sistem kullandığım için bazen kafa ağrıtıyor yüke binince.
İşlemci.

Oyun mu oynuyorsunuz, video düzenleme ile mi uğraşıyorsunuz?

Oyun mu oynuyorsunuz, video düzenleme ile mi uğraşıyorsunuz?
Yeri geliyor oyun, yeri geliyor video düzenleme, yeri geliyor sunucu, yeri geliyor storage için kullanıyorum.
Kartı yükselt eskimiş.

İşlemcin hala iyi bence, ekran kartını yükseltebilirsin.

İşlemci iyi ekran kartını yükselt bence.
Önerebileceğiniz ekran kartları nelerdir? Hangi ekran kartı doğru bir seçim olur?

Geri
Yukarı