Sistemde İşlemci Ve RAM Görünmüyor

YahnoS

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar ilk baştan söyleyeyim Windows 7 işletim sistemim. 2 gün önce görev yöneticisine girmeye çalıştığımda "görev yöneticisi yöneticimiz tarafından devre dışı bırakıldı" hatasını alıyordum. Bunu değiştirmek için videolar izledim bazı ayarları değiştirdim ve yeniden başlattım ve işlemci yok ve RAM yok olarak gözükmeye başladı ve herhangi bir web sitesine giremez oldum ne yapmam gerekiyor format atsam geçer mi?

Düzelir. Sisteminizde virüs, trojan gibi zararlılar olabilir. Ayrıca sisteminiz kaldırıyorsa en azından Windows 8.1'e geçin güncelleme desteği almak adına.

Malwarebytes ve Norton Power Eraser ile olumlu sonuç alabilirsiniz ama en temizi temiz bir kurulum olur.

Görev yöneticisi devre dışı bırakıldı hatası genelde virüslerde ortaya çıkar. 10 yıl kadar önce çok çektim bunun yüzünden. Regedit, görev yöneticisi, msconfig vb. engellenirdi. Sağlam bir tarama yaptırın, daha sonra anakartın sürücüleri varsa güncellemeniz iyi olacaktır. Diğer bir çözüm de format atma niyetiniz vardıysa bu da bahanesi olsun.

Geri
Yukarı