Sistemde NVIDIA Denetim Masası görünmüyor

Eraslan Uzunali

Decapat
Daha fazla  
RAM
16 Gb 3200mhz
Ekran kartı
RTX 3050
İşlemci
Ryzen 5 3600x
Dün gece arkadaşlarımı bize çağırmıştım Cyberpunk oynuyorduk sıkılıp alt F4 çektik sonra alttaki çubuk siyah oldu ve internet gitti. Bir res atalım dedik bir şey değişmedi, resten sonra oyunun renkli gözükmesi için arkadaşım dijital vibrace arttırmıştı ben de azaltma için masaüstüna sağ tıkladım bir baktım NVIDIA Denetim Masası yok. Hizmetlere girip NVIDIA display Container'ı yeniden başlatmak istedim bir baktım çalışmıyor. Başlattım sistem belirtilen dosyayı bulamıyor hatası aldım. Arkadaşlarım geri yükleme vs denedi ama olmadı driverda sıkıntı mı oluştu diye driverı sildik ancak geri yüklemeye çalışınca internet yoktu. Bu sabah tekrar açtım bilgisayarı ve ekrana görüntü gelmedi. Kapatıp biraz bekleyip açtım geldi ve artık internet erişimi var ancak ses vermiyor her neyse diyerek internet geldiği için GeForce Experience açmaya çalıştım olmadı. Anlayacağınız her kapat açtan sonra bir şey geliyor bir şey gidiyor ama asla çözüme ulaşamıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Güvenli Mod'da eski sürücü varsa DDU ile kaldırın ve linkten indirip deneyin.

Bence sürücüler hata veriyor, daha önce eski ekran kartı kullandınız mı?

Evet GT 730 kullandım.

Güvenli Mod'da eski sürücü varsa DDU ile kaldırın ve linkten indirip deneyin.

Kurdum ekran çözünürlüğü yerine geldi ama yine de ses yok ve yeni fark ettim Aygıt Yöneticisi bile açılmıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı