Sistemde Online dizi/film izlenmiyor

alpinegreen

Femtopat
Daha fazla  
Yaklaşık 3-4 aydır devam eden problemime hala bir çözüm bulamadım. Superonline internet kullanıyorum download 25Mbps ve upload 5 Mbps olmasına rağmen Netflix, BluTV gibi platformlarda bilgisayar üzerinden içerik izleyemiyorum. Yalnızca YouTube üzerinden problemsiz bir şekilde izleyebiliyorum. Aynı Wi-Fi'ye telefondan bağlanınca herhangi bir problem olmuyor. Bilgisayarımdan farklı ağlara girip denediğimde de bir problem olmadı. Müşteri hizmetlerini defalarca aradım kanal ayarlarını vs birçok şeyi değiştirdiler, teknik servis gelip jakı değiştirdi lakin yine aynı. Birçok farklı DNS denedim yine değişmedi. En fazla 5 dakika normal bir şekilde izleyebiliyorum daha sonra tekrar donma problemi yaşıyorum. Bu konuda yardımcı olabilecek var mıdır acaba

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum aynı şey bende de var TurkNet kullanıyorum 75Mbps downloadım var ama filmler ve diziler takılıyor fakat YouTube 8K video açıyorum şak diye açıyor ve yağ gibi akıyor sorun sunucu kaynaklı film ve dizi siteleri sen ne kadar sağlam internete sahip olursan ol o site sana 3-5 MB download sunuyor tavsiyem bir şey izleyeceksen torrentden indir 2 dk öyle izle.

Yeni konular

Geri
Yukarı