Sistemde oyun oynarken anlık donmalar oluyor

n3ujx

Hectopat
Bilgisayarımda FIFA 23 ve CSGO yüklü ikisini de oynuyorum ve iki oyunda da anlık saniyelik donmalar takılmalar yaşanıyor ve gerçekten sinir bozucu raddeye geldi. Bana yardımcı olabilir misiniz?

Bilgisayar özelliklerim;
MSI Z270 TOMAHAWK
i7 7700K
1060 6GB
16 GB RAM
256 GB SSD
512 GB SSD

SSD'de bad sector olmaz SSD'ye hız kontrol yap ekstrem bir değer kaybı yoksa kullanmaya devam edebilirsin oyun veya Windows için değil de depolama olarak kullansan daha iyi olur. Sağlık düşük halde görünüp ilk gün ki gibi çalışan SSD'ler var bu arada. Oyunlar eğer bu SSD'de ise sorun ondan kaynaklı gözüküyor.

SSD'de bad sector olmaz SSD'ye hız kontrol yap ekstrem bir değer kaybı yoksa kullanmaya devam edebilirsin oyun veya Windows için değil de depolama olarak kullansan daha iyi olur. Sağlık düşük halde görünüp ilk gün ki gibi çalışan SSD'ler var bu arada. Oyunlar eğer bu SSD'de ise sorun ondan kaynaklı gözüküyor.
oyunlar bu diskte yüklü maalesef güçlü bir ssd sipariş verdim ssd m2 değil eski bir ssd bakalım yeni aldığım ssd yarın elimde olur

Bu uygulamayı kendi HDD'emde de denedim %9 sağlık diyordu. Ne kadar doğru gösteriyor bilmiyorum ki, belki de doğrudur.
hdd de o kadar etkisi olacağını sanmıyorum kaç senelik güçlü hddler

Hayırlı olmadı t**** isimli siteden kendi mağazasından sipariş verdim bugün kargo geldi fakat bir de ne?! kutusunu açtım bir baktım içi boş sadece SSD koyulan plastik var gül gül öldük gerçekten rezalet bir deneyimdi..

Hayırlı olmadı t**** isimli siteden kendi mağazasından sipariş verdim bugün kargo geldi fakat bir de ne? Kutusunu açtım bir baktım içi boş sadece SSD koyulan plastik var gül gül öldük gerçekten rezalet bir deneyimdi.

Yok artık. T sitesi derken anlamadım hangisi acaba. Güvenilir olmayan bir siteden verdiniz sanırım. Çok geçmiş olsun bu arada iade edebildiniz mi?
Aklıma bir seçenek geliyor ama o siteden öyle bir şey beklemem pek.

Yok artık. T sitesi derken anlamadım hangisi acaba. Güvenilir olmayan bir siteden verdiniz sanırım. Çok geçmiş olsun bu arada iade edebildiniz mi?
Aklıma bir seçenek geliyor ama o siteden öyle bir şey beklemem pek.
Çok bilindik T ile başlayan site 3 iş günü içerisinde geri dönüş olacak merakla bekliyorum o aklınızdaki site büyük ihtimalle gerçekten rezil oldum kutu içindeki SSD koyulan plastiği bir gördüm bomboş üstüne o plastiğin oradaki etiketle kutudaki etiket birbirini tutmuyor birinde 128 gb bilmem ne kutu da gerçek seri no falan yazıyor umarım başınıza böyle şeyler gelmez

Çok bilindik T ile başlayan site 3 iş günü içerisinde geri dönüş olacak merakla bekliyorum o aklınızdaki site büyük ihtimalle gerçekten rezil oldum kutu içindeki SSD koyulan plastiği bir gördüm bomboş üstüne o plastiğin oradaki etiketle kutudaki etiket birbirini tutmuyor birinde 128 gb bilmem ne kutu da gerçek seri no falan yazıyor umarım başınıza böyle şeyler gelmez
Çok geçmiş olsun. Umarım iade alırlar.

Geri
Yukarı