Sistemde sürekli "Donanımı güvenle kaldır ve medyayı çıkar" uyarısı geliyor

arda.ert

Decapat
Daha fazla  
Oyun oynarken mouse bağlantım çok kısa süreliğine gidip geliyor yeni olmaya başladı bu olunca sağ altta donanımı güvenle kaldır ve medyayı çıkar simgesi kısa süreliğine gözüküp kayboluyor. Çok kısa süreliğine olduğu için ilk başta umursamadım ancak 1 maçta ortalama 3 kere bu yaşanıyor bunun nedeni nedir acaba? Bazen fareyi hızla döndürdüğümde oluyor bazen bir şey yapmadığımda. Yeni bir HDD almıştım ve bir şeyler indirmeye çalıştığımda sürekli hata veriyor Steam'den. Steam disk yazma hatası diye ve arada sesler geliyor. Bazı yerlerde depolama alanı tarzı bir şeyler yazıyordu bu konu ile alakalı bu yüzden belirtmek istedim. Ayrıca farem Razer deathhadder V2 mini. Yardımcı olabilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam mouse kablosunu kasada farklı porta tak ama HDD sorunun var gibi görünüyor. Oyunu başka disk üzerinde oynamayı dene ve denerken sorunlu diskin bağlantısını çek ki görürsün hala devam edip etmediğini. Eğer sorun diskinde değilse ucuz bir mouse al kullan. Çok farklı model mouse kullandım yazdığın bu sorunu en son içinde top olan 2000'lerin başındaki mouselarda görüyordum o da USB olmadığından pinleri eğiliyordu diye.

Hocam mouse kablosunu kasada farklı porta tak ama HDD sorunun var gibi görünüyor. Oyunu başka disk üzerinde oynamayı dene ve denerken sorunlu diskin bağlantısını çek ki görürsün hala devam edip etmediğini. Eğer sorun diskinde değilse ucuz bir mouse al kullan. Çok farklı model mouse kullandım yazdığın bu sorunu en son içinde top olan 2000'lerin başındaki mouselarda görüyordum o da USB olmadığından pinleri eğiliyordu diye.
Başkan oyunumu ssd den oynuyorum mause yazılımıda ssd ye kurulu. Ayrıca başka portlara takıp denedim ancak bişey değişmedi.Hdd nin bağlantısını çek derken nasıl birşey yapmalıyım tam anlamadım.

Birde bişey farkettim bazen 10 dk aralıklı mouseyi hızlıca sağ sol yapıncada gidiyor ve hemen geri geliyor.Bazende saniye farkıyla oluyor bu. Rekabetçi oyunlar oynadığım için Valorant gibi bu çok büyük bir sorun oluyor kısa süreli olsada ve aktif oyun oynayan birisi olduğum içinde dediğim gibi can sıkıyor.Ancak mouse alınca çözülürse mouse alırım o konuda sorunum yok. Birde mousenin bağlantısı gidince kopma sesi sonra tekrar bağlanma sesi geliyor ancak mousenin ışığı sönmüyor.

Son düzenleme:
Mouse yazılımını kaldırıp doğrudan bağlayıp denedin mi hocam? HDD sök derken arızalı bir disk yüzünden bağlantının git gel yaptığını düşünüyorsan bağlantısını sök tekrar oluyor mu bir bak demek istedim.

Geri
Yukarı