Sistemde "WHEA_UNCORRECTABLE_ERROR" mavi ekran hatası

XxmrfirexX

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba 1 saattir mavi ekran hatası alıp duruyorum. Hatanın ismi; WHEA_UNCORRECTABLE_ERROR minidump dosyasını paylaşamıyorum minidump dosyasına giriyorum dosyaları masaüstüne atıp klasöre atıyorum ne ZIP'e ne de RAR'a atabiliyorum. Erişim engellendi hatası alıyorum yardımlarınızı bekliyorum.

PC de Oyun'da veya açıldıktan birkaç dakika sonra mavi ekran veriyor.

Son düzenleme:
Minidump dosyasına sağ tıklayıp, "özellikler"i açın açılan ekranın üst taraflarında bulana "güvenlik" bölmesine girin ve oradan "gelişmiş" kutusuna tıklayın açılan pencere "devralmayı etkinleştir" seçeneğine, aktifleştirin sonra "uygula" ve "tamam" diyerek penceleri kapatabilirsiniz. Bu aşamalar yapılan ait sadece o dosya için geçerli birden fazla minidump dosyanız var ise işlemleri dosyalar için tekrarlayabilirsiniz.

Minidump dosyasına sağ tıklayıp, "özellikler"i açın açılan ekranın üst taraflarında bulana "güvenlik" bölmesine girin ve oradan "gelişmiş" kutusuna tıklayın açılan pencere "devralmayı etkinleştir" seçeneğine, aktifleştirin sonra "uygula" ve "tamam" diyerek penceleri kapatabilirsiniz. Bu aşamalar yapılan ait sadece o dosya için geçerli birden fazla minidump dosyanız var ise işlemleri dosyalar için tekrarlayabilirsiniz.
Merhaba sorunu çözebildiniz mi? Ben de benzer sorun yaşıyorum benim konuma da bakabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı