Sistemden 1 uzun 3 kısa bip sesi gelmesi

Panik atak

Decapat
Daha fazla  
BIOS pilimi çıkarırken ekran kartının üstüne düştü. Bilgisayara görüntü gelmiyor. 1 uzun 3 kısa bip sesi veriyor. 3 gün sokağa çıkma yasağı var, bilgisayarcıya gidemiyorum, yardımcı olabilecek var mı? Fiyat olarak tahmini ne tutar acaba?

ASUS H81 DR2
R7 370 4 GB ASUS 4 GB
Xeon E3 1220 V3 8MB

Son düzenleme:
ASUS'a göre 1 uzun 3 kısa ekran kartına anormallik olduğunda yaşanırmış. Ekran kartına yeterli gücün gittiğinden ve güç kablosunun tam oturduğundan emin olun.

Herşeyden eminim farklı ekran kartı ile çalıştırdım kısa devre yaşandı anlık olarak. Açamıyorum 3 gün var tamirciyede gidemiyorum ucuz birşey de değil bidaha alamam moralim çok bozuk
BIOS pilimi çıkarırken ekran kartının üstüne düştü. Bilgisayara görüntü gelmiyor. 1 uzun 3 kısa bip sesi veriyor. 3 gün sokağa çıkma yasağı var, bilgisayarcıya gidemiyorum, yardımcı olabilecek var mı?

Asus h81 dr2
R7 370 4gb asus 4gb
Xeon e3 1220 v3 8mb
Farklı ekran kartı ile çalıştırdım ama r7 ile açamıyorum

Zaten sorun ekran kartında. Belki de ekran kartının güç girişi bozuldu belki de kartın içindeki devrelerde yanma meydana geldi. Kesin bir şey yok fakat ekran kartı ile alakalı bir sorun olduğu kesin. Elinizde başka kart varsa mecburen onunla idare edeceksiniz.

Zaten sorun ekran kartında. Belki de ekran kartının güç girişi bozuldu belki de kartın içindeki devrelerde yanma meydana geldi. Kesin bir şey yok fakat ekran kartı ile alakalı bir sorun olduğu kesin. Elinizde başka kart varsa mecburen onunla idare edeceksiniz.
Tamir fiyatı tahmini ne tutar onu merak ediyorum 3 gün stresten ölmek istemiyorum

Yeni konular

Geri
Yukarı