Sisteme kulaklıksız ses gelmiyor

merto95

Hectopat
APU sistemi kurdum, BIOS'u güncelledim, Windows 10'u kurdum. Driverları Gigabyte'ın sitesinden son sürümü yükleyip güncelledim. Windows'u güncelledim. Kulaklıkla ses alırken kulaklığı çıkardığımda ses gelmiyor çözümü nedir? İlla harici hoparlör mü olması lazım monitör bu Fujitsu L20T-1 eco.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ses kablosunu buldum ama benim eski kedi parçalamış takılacak durumda değil monitörün orijinal kablosunu da o yemişti zaten HDMI'yı nasıl yaptınız hocam VGA'yı HDMI'ya dönüştürüp anakart veya ekran kartına mı taktınız. Büyük masraftan kurtardı beni ya umarım bir 10 yıl daha çalışır 3 yıldır yatıyordu :D
Hocam ekran kartınızda HDMI girişi varsa dönüştürücü ile yapabilirsiniz ama gerek yok iyi bir VGA kablosu ile çözülür.

Hocam ekran kartınızda HDMI girişi varsa dönüştürücü ile yapabilirsiniz ama gerek yok iyi bir VGA kablosu ile çözülür.

Hallettim sesi de görüntüyü de sayenizde çok teşekkür ederim VGA ile olmadı ama HDMI ile tak diye oldu yeni teknoloji varken eskiyle uğraşmamak lazım mecbur değilsek onu bir daha anladım :D

Geri
Yukarı