Sisteme sızıldı

PowerPow

Picopat
Yer
Ankara
Arkadaşlar selam,

Dün bir program çalıştırdım ve kartlarımdan Discord üzerinden işlem yapılmaya çalışıyor, Epic Games'e girmeye çalışmışlar değiştirdim şifremi. Format atsam olur mu? Çünkü o bilgiler sadece bilgisayarımda var ve bilgisayarımdan yapılıyor görünüyor. Discord'a başka bir yerden girmemişler, yani benim bilgisayarımdan yapılıyor. Format mı atayım?

Format atmanız daha sağlıklı olur, böyle şeyler yüklediğiniz zaman illa ki AntiVirus programınıza taratın.

Bütün hesaplara destekleniyorsa 2A güvenlik giriş doğrulamaları uygulayın daha sonra bilgisayarı sıfırlayın kurulumdan sonra Kaspersky ile analiz edin.

Arkadaşlar teşekkürler tüm hesaplarımdan çekmeye çalışmışlar, şuan teker teker hallediyorum maalesef. Format atıcam, teşekkürler herkese. Malwarebites ile taratıyorum ayrıca.

Peki ben format atınca erişimi gider mi komple?

Arkadaşlar teşekkürler tüm hesaplarımdan çekmeye çalışmışlar, şu an teker teker hallediyorum maalesef. Format atacağım, teşekkürler herkese. Malwarebites ile taratıyorum ayrıca.

Peki ben format atınca erişimi gider mi komple?
Firmware(BIOS) virüsü olmadığı sürece gider zaten bü virüsler çok nadirdir.

Teşekkürler. Çok bi bilgim yok bu işe yarar mı?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı