Sisteme Su Döküldükten Sonra "Sinyal yok" Hatası

RiotClient.dll

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar ben bilgisayarımı televizyonda kullanıyorum. Bilgisayara 3,4 gün önce su döküldü ve bugün de PC açıkken sinyal yok diyor ve mouse, klavye ışığı yanmıyor. Sizce neden kaynaklanabilir, nasıl düzelir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar ben bilgisayarımı televizyonda kullanıyorum. Bilgisayara 3,4 gün önce su döküldü ve bugün de PC açıkken sinyal yok diyor ve mouse, klavye ışığı yanmıyor. Sizce neden kaynaklanabilir, nasıl düzelir?

Su döküldükten sonra kurulamasını yapmadınız mı? Umarım yapmışsınızdır.

Tahmin ediyorum birileri su dökmüş olabilir:)

Hocam tüm parçaları söküp kurulama yapmadıysanız arkadaşın da dediği gibi geçmiş olsun büyük ihtimalle yeni PC almanız gerekecek.
Ahahah hocam 😄. Maden suyu yerine su dökülmüş bu sefer. (Sistemine su dökülen arkadaşa değil bu sözüm.)

Ahahah hocam 😄. Maden suyu yerine su dökülmüş bu sefer. (sistemine su dökülen arkadaşa değil bu sözüm.)

Sormayın hocam ya forumda gezinirken banamı denk geliyor bu konular anlamadım yardımcı olmak vs falan güzel ama sanırım benim biraz ara vermem gerek forum kullanımına 1 hafta kadar falandır aynı şeyleri yapıyormuş hissi almaya başladım.

Kurutma yapmadım sadece sinyal yok diyor nasıl düzelir? Evde değildim ben.
Hocam keşke yapsaydınız sonuçta siz dediniz su döküldü diye. Bu durumlarda sonradan yaşamamak için kurutma bir nevi temizleme işlemi yapılır. Hale pek geç sayılmazsınız elinizden geldiğince kartı veya kabloları dökülen yeri temizleyin kurutun. tiner ile de temizleyebilirsiniz.

Hocam keşke yapsaydınız sonuçta siz dediniz su döküldü diye. Bu durumlarda sonradan yaşamamak için kurutma bir nevi temizleme işlemi yapılır. Hale pek geç sayılmazsınız elinizden geldiğince kartı veya kabloları dökülen yeri temizleyin kurutun. tiner ile de temizleyebilirsiniz.
Saç kurutma makinası ile olur mu?

Saç kurutma makinesı ile olur mu?

Aslında olur ancak zaten kurumuş ve çürümeye başlamış olabilir. Öncelikle açıp kontrol edin. Eğer çürüme vs yok ise deneyebilirsiniz. Önceden alkol veya tiner ile üstünden geçerseniz iyi olur. Sonradan temizleyip kurutabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı