Sisteme Uygun Güç Kaynağı Ve İşlemci Soğutucu Önerisi

DenizYalcin

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar z97 pc mate anakart, i5 4590 stock soğutucu ile kullanıyorum. Ve boşta iken 40 oyuna girince 10 dakika sonra sıcaklık 60 oluyor. 2-3 saat test etmedim. Fakat yükselir diye düşünüyorum. Güç kaynağı ise dandik ve çok ses çıkarıyor. O yüzden değiştirmek istiyorum. Ekran kartı Msı gtx 970 600 watt bir güç kaynağı yeterli olucaktır. Fakat sağlam ve kaliteli bir ürün önerirseniz iyi olur. Bütçeden kaçmıyorum aynı şekilde işlemci soğutucusu içinde geçerli işlemcide oc yok zaten k kapalı işlemci fakat sıcaklık konusu yüzden değiştirmek istiyorum. Şimdiden teşekkürler

Kullandığım kasa: Zalman z3 plus.

Güç kaynağı: www.vatanbilgisayar.com: Zalman Zm600-Glx Dual Forward Serisi 80Plus 600W Güç Kaynağı - Vatan Bilgisayar Zalman'ın 80 PLUS kaliteli PSU'su. Tam yükte bile ses oranı rahatsız edici seviyeye gelmiyor.
İşlemci Soğutucu: www.vatanbilgisayar.com: Cooler Master Hyper 212 Evo Lga775/1155/1156/1366/2011 & Am2/Am2+Am3/Am3+/Fm1 İşlemçi Soğutucu - Vatan Bilgisayar Cooler Master'ın senelerdir işlemcileri soğutmayı görev edinmiş 4 ısı borulu işlemci soğutucusu. i5 4590'ı havada karada soğutur.

Toplam: 408 TL.

Güç kaynağı: www.vatanbilgisayar.com: Zalman Zm600-Glx Dual Forward Serisi 80Plus 600W Güç Kaynağı - Vatan Bilgisayar Zalman'ın 80 PLUS kaliteli PSU'su. Tam yükte bile ses oranı rahatsız edici seviyeye gelmiyor.
İşlemci Soğutucu: www.vatanbilgisayar.com: Cooler Master Hyper 212 Evo Lga775/1155/1156/1366/2011 & Am2/Am2+Am3/Am3+/Fm1 İşlemçi Soğutucu - Vatan Bilgisayar Cooler Master'ın senelerdir işlemcileri soğutmayı görev edinmiş 4 ısı borulu işlemci soğutucusu. i5 4590'ı havada karada soğutur.

Toplam: 408 TL.

Teşekkürler en kısa zamanda alacağım.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı