Sistemi kurmak için 120 GB SSD tavsiyesi

SATA 2 destekliyorsa onda haklısınız da SATA 3 destekliyorsa 50 TL için değer gibi.

Bu da var fiyat performans üzmez hocam.
WD markasından şaşmayın derim SanDisk Adata ve yeni bilinen markalar belli süre zarfında sağlığı düşebiliyor.

Hocam bu iyi değil yapmayın Green rezalet lütfen Blue iyi oda pahalı arkadaş ucuz uygun giriş seviyesi arıyor yapmayın şu kronik sorunluyu önermeyin Green modellerini lütfen.

Üstte önerilen modeller içinde en iyisi Patriot Burst (fiyatı sebebiyle AS340 yerine tercih edilmeli). WD Green tavsiye etmem. Kötü modeldir. Bu konuda bilgili ve detaylı araştırmalarını yapmış arkadaşlar var forumda.

WD Green niye alınmamalı:
www.technopat.net/sosyal/konu/wd-green-ssdler-neden-tercih-edilmemeli.1289205

SSD Tier list:

SSD listesi: SSD Listesi - Astroscott

Sonuç olarak, sizin için en iyi seçenek:
www.amazon.com.tr/dp/B07574MTR4/ref=asc_df_B07574MTR41604280780000/

Merhaba arkadaşlar. Elimdeki eski dizüstü bilgisayarımı hızlandırmak için, sadece sistem yüklemelik bir SSD ihtiyacım var. 120 GB'lık alınabilecek uygun SSD önerilerinizi yaparsanız çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

James Donkey kullanıyorum 1 sene oldu. Öneririm kullanabilirsin fiyatı da çok uygun ayrıca.
James Donkey kullanıyorum 1 sene oldu. Öneririm kullanabilirsin fiyatı da çok uygun ayrıca.

Almışsın görmedim kusura bakma 😁

Almışsın görmedim kusura bakma 😁

Geri
Yukarı