Sistemi Windows 11'e yükseltmek oyun performansını etkiler mi?

Xerra

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Nvidia GTX 420 2000mb
6 GB RAM
i3 550 3.20 GHZ
120 gb ssd
297 Gb HDD
Merhaba arkadaşlar. Sistemimi Windows 11 yapmayı düşünüyorum iyi mi, yapılır mı, FPS sorunu yaşar mıyım? Aklımdaki sorulara açıklık getirirseniz sevinirim.

Oynayacağım oyunlar.
ETS 2
Truckers MP.
Valorant.
CS:GO
Assetto Corsa.
Pes 20.
FIFA Online 4
Bu kadar.

Sistemim:

6 GB RAM.
Intel i3 550 3.20 GHz.
NVIDIA GeForce GT 420 2 GB.
110 GB SSD 320 GB HDD.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar. Sistemimi Windows 11 yapmayı düşünüyorum iyi mi, yapılır mı, FPS sorunu yaşar mıyım? Aklımdaki sorulara açıklık getirirseniz sevinirim.

Oynayacağım oyunlar.
ETS 2
Truckers MP.
Valorant.
Assetto Corsa.
Pes 20.
FIFA Online 4
Bu kadar.

Sistemim:

6 GB RAM.
Intel i3 550 3.20 GHz.
110 GB SSD 320 GB HDD.

Yaşarsın. Bu sistem zorlanabilir Windows 11'de.

Oynayacağım oyunlar.
ETS 2
Truckers MP.
Valorant.
Assetto Corsa.
Pes 20.
FIFA Online 4
Bu kadar.

Sistemim:

6 GB RAM.
Intel i3 550 3.20 GHz.
110 GB SSD 320 GB HDD.

Geçebildiginizi sanmıyorum.

Tessekur ederim bir şey daha soracağım konu disinda. Windows 11 yüklüyordum vazgeçtim 10'u tekrar yüklüyorum sıfırlansin diye sıfırlarken bana sormadı Windows'u nereye kurayım diye ben SSD'ye kurmasını istiyorum onu nasıl yaparım?

Tessekur ederim bir şey daha soracağım konu disinda. Windows 11 yüklüyordum vazgeçtim 10'u tekrar yüklüyorum sıfırlansin diye sıfırlarken bana sormadı Windows'u nereye kurayım diye ben SSD'ye kurmasını istiyorum onu nasıl yaparım?

Yapamazsınız Windows'un ilk kurulurken oraya kurulması gerekiyordu. Windows en başta nereye kurulu ise oraya kurulur.

Yapamazsınız Windows'un ilk kurulurken oraya kurulması gerekiyordu. Windows en başta nereye kurulu ise oraya kurulur.

Peki onu nasıl yapacağım yani Windows'u nasıl SSD'ye tasiyacagim?

Hocam taşıyamazsınız. Direk SSD'ye kurmanız gerek. Belki internette disk kopyalama programları vardır ancak çok uzun sürer hocam. En baştan indirmek daha kısa sürer.

Hocam şimdi indiriyorum Windows 10 aracıyla, olur değil mi?

Geri
Yukarı