Sistemi Yormayan Ücretsiz Anti Virüs Önerisi

Comodo Antivirüs tavsiye ederim çok hafif ve sistemi hiç yormaz. [emoji4]

Kaspersky free
Avira Free
Bitdefender Free

Bunları dene. Hangisinden olumlu sonuç alırsan onu kullanmaya devam et.

Ben şuanda Zemana kullanıyorum gayette yeterli gibi.

Windows Defender'ı neden tercih etmeyip alternatif arıyorsunuz? Gördüğüm kadarıyla Windows 10 kullanıyorsunuz.

Peki Webroot için internetteki lisansları kullanırsak ücretli olan versiyondaki gibi verim alır mıyız?
Bu tarz lisanslar ilgili yazılımı aktifleştirse bile tasvip edilmeyen bir yöntem ve ileride internetten bulup kullandığınız lisansın iptal olma ihtimali de çok yüksek. Firma tarafından bilinçli olarak yapılan eksik güncelleme gönderilmesi durumunu da yaşama ihtimaliniz var. Mesela ESET yazılımını korsan kullanan kişilere güncelleme verilirken veritabanı bilerek eksik gönderiliyor.

Bu durumda lisansı satın almak en iyisi olacaktır.

Peki ücetli Kaspersky alsak hangisini almak gerekiyor ? Temel PC koruması, Premium, Birinci sınıf güvenlik 3 ayrı şekilde var ev kullanıcısıyım. Netten indirme yapıyorum...?
360 total security modemindeki atacklarıda siliyor virüsleri de dene bence

Babamın windows 7 yüklü 2009 model laptop'una kuracağım hafif bir antivirüs arıyorum arkadaşlar. Şu an Kaspersky IS deneme sürümü yüklü ama klasöre tıklayınca bile 5 saniyede açılıyor. Bilgisayarı kullanmak imkansız hale geldi.

Comodo ile ilgili yukarıdaki linki inceledim fakat çok sık gereksiz uyarı verdiği gibi şikayetler var.

Bahsettiğim sisteme uygun alternatif antivirüs önerilerinizi bekliyorum.

Windows 7 32 bit
Core 2 duo 2.0 GHZ
4 GB RAM 800 MHZ
250 GB HDD

Dostlar konuyu hortlatıyorum ancak ücretli Kaspersky almaya karar verdim. Ev kullanıcısı olarak hangisini almalıyım ? İnternetten sık download yapan birisi olarak soruyorum ?

Dosya Ekleri

• Adsız.jpg
    141,6 KB · Görüntüleme: 105
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…