Sistemi Yormayan Ücretsiz Anti Virüs Önerisi

@Mithril5
Premium diye yazan Kaspersky IS sürümü yeterlidir. Total Security ile olan farkı Safe Kids, Parolalar ve Dosya Koruması özelliği felan. Virüsten koruma açısından bir farklılık yok.
Screenshot_2018-12-01-22-36-38.png

@24099
Dostum gerçekten kusura bakma Anivirüslere pek hakim değilim. O yüzden netleştirmek için soruyorum. :) Premium da tuzluymuş bu arada :)

Dosya Ekleri

• Adsız2.jpg
    Adsız2.jpg
    44,2 KB · Görüntüleme: 136
360 Total Security.Temizleme Hızlandırma v.s hertürlü özelliği var kullanıyorum sistemimde eski bir sistem ve ağır bir antivirüs değil.

Son düzenleme:
@Mithril5
Norton deneyebilirsiniz o da hafiftir ve çok iyi koruma sağlayan güçlü bir yazılımdır ve Kaspersky ile testlerde çoğu zaman aynı yeri paylaşıyor. Deneme sürümünü deneyin beğenirseniz o daha uygun fiyatlı. Norton Security Standart sürümü 69 küsür lira civarı bir fiyatla satılıyor.

Norton Security Standart - Zararlı Program Kaldırma

Kaspersky, Avast, Avira, Eset, AVG, Bullguard, Comodo, Trend Micro, Baidu, 360 vs. hepsini denedim.Hepsinin ayrı ayrı faydasını gördüm ama sistemi kasma huyları hiç bitmedi. En son Webroot SecureAnywhrere kullandım. Böyle harika bir yazılım daha görmedim. Kesinlikle tavsiye ederim. Mükemmel korumanın üstüne sistem nefes alıyor resmen. En basitinden bir örnek vereyim. Mesela Nvidia Ekran kartı sürücüsünü kurarken Geforce Experiance yazılımını da tercih ederiz. Bu yazılımda Nvidia'ya sürekli bilgi gönderen telemetri bulunduğu için çoğu kullanıcı farkında değildir ve önemsemez. Bunun için Telemetri kaldırma araçları vardır ama Webroot bunun farkında olan bir koruyucu. Programın içinde özel kısım bile ayırmış. Bir kaç görsel atayım.

Dosya Ekleri

• webroot3.jpg
    webroot3.jpg
    23,1 KB · Görüntüleme: 138
  • webroot1.jpg
    webroot1.jpg
    37,6 KB · Görüntüleme: 122
  • webroot2.jpg
    webroot2.jpg
    40,7 KB · Görüntüleme: 115
  • webroot4.jpg
    webroot4.jpg
    42,7 KB · Görüntüleme: 103
  • webroot5.jpg
    webroot5.jpg
    76,8 KB · Görüntüleme: 106
Bitdefender güvenlik yazılımından başkasına güvenemiyorum. Sizede bunu öneriyorum.
Siz düşük seviyede koruma yazılımı istiyorsunuz. Webroot Dr.Web güvenlik yazılımlarına göz atabilirsiniz.

Windows Defender güncelliği ve ücretsiz olmasıyla tercih sebebim ama para verip kullanacak olsam Webroot kullanırdım CPU ve RAM kullanımı şimdiye kadar gördüğüm en düşük kullanım değerlerine sahip ve gayet güzel koruma sağlıyor tabii ücretli bir program.

Windows Defender güncelliği ve ücretsiz olmasıyla tercih sebebim ama para verip kullanacak olsam Webroot kullanırdım CPU ve RAM kullanımı şimdiye kadar gördüğüm en düşük kullanım değerlerine sahip ve gayet güzel koruma sağlıyor tabii ücretli bir program.
Peki internetteki serialleri kullansak webroot için söylüyorum tabi ki bunu yine de ücretli olan versiyondaki gibi verim alabilir miyiz ? Güvenilir mi ? Cpu ve ram konusunda haklısınız sanki arka planda yok gibi çalışıyor.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı