Sistemimde virüs mü var?

Her gün veri tabanı güncellemesi alıyor bir sürü ödülü var. Zonealarm Free diye bir Anti-Virüs ne gördüm ne duydum, Comodo birçok Anti-Virüs test etme sitesinde teste sokulmayacak kadar kötü bir Anti-Virüs.
Ya kanka ona bakarsan KCS File Eraser | Manager de çok kullanilmiyor ama en iyi dosya yöneticisi sayilabilir. (?)

Bir düşün. Ağdan Fudlanmiş virüs sokuyorlar sana. Kaspersky Free de firewall yok ve engellemiyor. Ne düşünürsün?

Ya kanka ona bakarsan KCS File Eraser | Manager de çok kullanilmiyor ama en iyi dosya yöneticisi sayilabilir?

Bir düşün. Ağdan Fudlanmiş virüs sokuyorlar sana. Kaspersky Free de firewall yok ve engellemiyor. Ne düşünürsün?
Firewall yazılımı yüklerim? İşimi gördükten sonra silerim.

Her gün veri tabanı güncellemesi alıyor bir sürü ödülü var. Zonealarm Free diye bir Anti-Virüs ne gördüm ne duydum, Comodo birçok Anti-Virüs test etme sitesinde teste sokulmayacak kadar kötü bir Anti-Virüs.

Comodo'nun testlere sokulmamasının sebebi diğer antivirüsler gibi çalışmaması bu yüzden teste sokmuyorlar.
Eklerler Comodo yapabiliyorken Kaspersky ESET gibi çok büyük Anti-Virüs firmaları çok rahat ekler.

ESET'de hips var zaten fakat pek işe yaratığı söylenemez Comodo'daki hips kadar işlevsel değil.
Getirirler zaten virüs engelleyecek araçları getiriyorlar Free'ye bana biraz fanboymuşsunuz gibi geldi.

Bu tür özellikleri bedavaya getirmezler güvenlik duvarı'da paralı sürümlerin'de var zaten.

Firewall yazılımı yüklerim? İşimi gördükten sonra silerim.

Firewall yazılımı ağ'dan gelebilecek saldırıları engellemek için var eğer zaten sana ağ'dan virüs bulaşmışsa artık güvenlik duvarını sonradan kursan bile işe yaramaz belli ki kulaktan duyma bilgilerle Kaspersky öneriyorsunuz ve güvenlik yazılımları hakkın'da pek bilginiz yok o yüzden sizi araştırmaya ve öğrenmeye davet ediyorum.
Senle tartışmak istemiyorum.

Aslında test edilmiş bir Av'dır fakat 12 sürümü son sürüm olduğu için yeni testlere girmemiş gibi görünüyor.

Son düzenleme:
Aslında test edilmiş bir Av'dır fakat 12 sürümü son sürüm olduğu için yeni testlere girmemiş gibi görünüyor.
Av-test sitesi kesin sonuç vermez.
Bu tür özellikleri bedavaya getirmezler güvenlik duvarı'da paralı sürümlerin'de var zaten.
Kaspersky kendi popülerliğinin düşmeseni istemez ondan dolayı o tür korumaları Free'ye getirirler.

Geri
Yukarı