Çözüldü Sistemime virüs bulaştı

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

teknomi4

Hectopat
Yer
Toussaint Düklüğü
RDR 2 Türkçe yama ararken Red Dead Redemption 2 Türkçe yama çıktı mı? - Technopat Sosyal konu açtım. Arkadaşın biri turkceyamaci.com diye site yaptı dedi. Yani o anlamda yazmış. İndirdim hata verdi yeniden başlat diye. Başlattım hiçbir şey açamıyordum. İzin verilmiyordu. Her şey hata veriyordu. Donmaya başladı. Kaspersky ile silmeye çalıştım şu anlık sistemde bir sorun yok. Tarama başlattım. Başka bir uygulama ile falan bir şey yapayım mı?
Bir de arkadaş rapor eder misiniz?

Çözüm
Antivirüs ile uğraşıp kahrolmaya ne gerek var? Atın formatı geçin. Önemli verilerim var derseniz her çeşit programı denemelisiniz.
Splish splash your opinion is trash. O kadar uygulama, oyun ve eklentileri yeniden yuklemek yerine antivirusle virus ile maksimum 1 gunde tum virusu silmek daha mantikli.
Hayır, önerince ben de yükliyeyim dedim demek ki yayıncı buradan almış dedim. 55 MB yani normal virüsler 50- 100 kb arası olurdu. Bu nedir arkadaş Nvdia sıra sıra ara verdi.

Format atarsam. Windows 10 SSD içine kurulu. Hepsi gider mi? Yoksa Windows' mu sıfırlanıyor.
Hocam dosyaların içine virüs saklanamaz mı?
Örnek olarak, ben küçükken ( küçüklüğün bilgisizliği ile ) İnternet'den oyun yüklemiştim, fakat korsan değildi onu da söylemek isterim.
Rahat 500 mb vardır. Oynadıktan sonra kapattım. Sonra açınca ne göreyim, bilgisayar ölmüş de haberim yok.

Peki hocam, SSD' ye kurduğum için ve Windows 10 orada onu formatlıycam ama HDD' ye gelmiş olma ihtimali var mı bu virüsü ilk defa duyuyorum?
Peki hocam, SSD' ye kurduğum için ve Windows 10 orada onu formatlıycam ama HDD' ye gelmiş olma ihtimali var mı bu virüsü ilk defa duyuyorum?
.
Beyler, rahatsız ettiğim için kusura bakmayın. Şimdi USB hazırladım yükledim. Sadece HDD' nin içine bulaşma ihtimali var mı? Cevaplarsanız en iyi cevap verip konuyu bitirmek istiyorum.

Son düzenleme:
Peki hocam, SSD'ye kurduğum için ve Windows 10 orada onu formatlıycam ama HDD'ye gelmiş olma ihtimali var mı bu virüsü ilk defa duyuyorum?

Beyler, rahatsız ettiğim için kusura bakmayın. Şimdi USB hazırladım yükledim. Sadece HDD'nin içine bulaşma ihtimali var mı? Cevaplarsanız en iyi cevap verip konuyu bitirmek istiyorum.

Allah koyalık versin bana da trojan bulaştı leadergame GTA 5 sunucu eklentisinden (crack değil)

Geri
Yukarı