Sistemimize sızmaya çalışan biri GlassWire'de gözükür mü?

348103

Hectopat
Biliyorsunuz ki bu adam ekranı vs. izleyebilmek için internete ihtiyaç duyar vahiy yoluyla inmiyor (belki vahiy yoluyla inebiliyordur tam bilmiyorum) benim merak ettiğim kısım bu adam kendi interneti ile mi bizi hackleyip izler yoksa bizim internetimize bağlanıp mı eğer GlassWire'de sorunlu istenmeyen bir hareket yoksa izlenme olasılığımız yok mudur?

Biliyorsunuz ki bu adam ekranı vs. izleyebilmek için internete ihtiyaç duyar vahiy yoluyla inmiyor (belki vahiy yoluyla inebiliyordur tam bilmiyorum) benim merak ettiğim kısım bu adam kendi interneti ile mi bizi hackleyip izler yoksa bizim internetimize bağlanıp mı eğer GlassWire'de sorunlu istenmeyen bir hareket yoksa izlenme olasılığımız yok mudur?
Bilgisayarınızda aşırı önemli veriler yoksa gereksiz telaş.

paşam siz vardınız diye kafkasyaya sızamadılar pc yemi sızıcaklar

Forumdaşlar fazla paranoyak mı olmaya başladılar artık?

Hocam paranoyağım veya değilim zaten sorun paranoyak olup olmamda değil son zamanlarda başımdan olaylar geçti ve izleniyor gibi hissediyorum bunun için böyle bir konu açtım acaba benim paranoyak olup olmamam hakkında değil de konu hakkında bir fikriniz var mı?

Forumdaşlar fazla paranoyak mı olmaya başladılar artık?
Forumdaslar cok mu bos yapmaya basladilar artik? Konuyu acanlarin nasil bir tehdit ve tehlike modeline sahip oldugunu bilmeden her seyi cok abarti goruyorlar. Konu sahibinin evindeki basit bir agi guvende tutmak istedigine nasil emin olabiliyorsunuz? Ya da sadece ogrenmek istiyor olamaz mi? Her guvenlik sorusunda ayni cevaplar yeter ulan :D

Geri
Yukarı