Sistemin Aniden Donması ve Gelen Garip Ses

Kurosaki48

Decapat
Merhaba arkadaşlar. Sorunum PC'nin aniden donması bu donmalar 1-2 saniyelik oluyor ve sık değil. Benlik bir sıkıntı yok şu an ama ileride sorun yaratır mı? bu donmalarda "zzt" diye bir ses geliyor sonra düzeliyor. sadece oyun oynarken değil normal kullanırken de oluyor. Ben harddiskten olabileceğini düşünüyorum, baya eski çünkü sizce sorunum nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sorununun birebir aynısı bana da oluyordu. Belki rastlamışsındır forumdaki açtığım konulara :D Disk kullanımı .%100 oldugu için öyle yapıyor. Tek çözümün SSD veya HDD almak.
Kendi yaşadığım sorunum :
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sorununun birebir aynısı bana da oluyordu. Belki rastlamışsındır forumdaki açtığım konulara :D Disk kullanımı .%100 oldugu için öyle yapıyor. Tek çözümün SSD veya HDD almak.
Kendi yaşadığım sorunum :
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Aynen böyle bir ses, ben de HDD'den olabileceğini düşündüm. Cevabımı erkenden verecektim ama ceza yedim. :) Ses aynı kullanım %100 ama sen de baya sık geliyor ses, benim aralıklarla geliyor yani birazcık daha gideri var. Beni götürdüğü yere kadar kullanacağım. Çok teşekkür ediyorum sana.

Aynen böyle bir ses, ben de HDD'den olabileceğini düşündüm. Cevabımı erkenden verecektim ama ceza yedim. :) Ses aynı kullanım %100 ama sen de baya sık geliyor ses, benim aralıklarla geliyor yani birazcık daha gideri var. Beni götürdüğü yere kadar kullanacağım. Çok teşekkür ediyorum sana.
Benim HDD baya bi ölmüş vaziyettteydi :D

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı