"Sistemin Çalışmasını Önceki Konumdan Sürdürme Denemesi Başarısız Oldu" Hatası

Mertcaglar1905

Hectopat
Daha fazla  
İyi günler Technopat ailesi. PC'yi açınca klavye ve mouse yanıt gelmiyor şu seçimde:
  • Sistemin çalışmasını önceki konumdan sürdürme denemesi başarısız oldu. sürdürme yeniden denensin mi
  • (Seçiminizi vurgulamak için ok tuşlarını kullanın
  • Sistemin Çalışmasını devam ettir
  • Geri yükleme verilerini sil ve sistem önyükleme
Bu bölümde kalıyor, hiçbir şey yapamıyorum. Çözüm nasıl olur? Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle konu hortlatmak gibi bir amacım yok. Aynısını az önce yaşadım ve çözdüm. Bundan sonra yaşayıp çözemeyenler için cevap yazıyorum.

Klavyeniz hiçbir şekilde hareket etmiyorsa Bios'a girip USB desteğini aktif etmelisiniz. Ama benim klavyem çalışıyordu.

- Sistemin çalışmasını devam ettir seçeneğine tıklayın.
- Bilgisayarın ekranı gelene kadar tüm tuşlara basın. Uyku moduna alınca nasıl uyanması için basıyorsanız o şekilde basın açılana kadar.
- Bilgisayarınız donmuşsa ctrl+alt+delete yapın.

Bu sorunun oluşmasının sebebi bilgisayarı kapatırken yanlışlıkla kapat seçeneğine değilde uyku seçeneğine tıklamanız ve bilgisayarın fişini çekmeniz. Bu yüzden bu sorun oluşur. Hiçbir şekilde korkmanıza gerek yok.

İyi günler Technopat ailesi. PC'yi açınca klavye ve mouse yanıt gelmiyor şu seçimde:
  • Sistemin çalışmasını önceki konumdan sürdürme denemesi başarısız oldu. sürdürme yeniden denensin mi
  • (Seçiminizi vurgulamak için ok tuşlarını kullanın
  • Sistemin Çalışmasını devam ettir
  • Geri yükleme verilerini sil ve sistem önyükleme
Bu bölümde kalıyor, hiçbir şey yapamıyorum. Çözüm nasıl olur? Yardımcı olursanız sevinirim.

Bu video yardımcı olacaktır ;)
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bende yanlışlıkla "geri yükleme verilerini sil ve sistem ön yükleme"ye bastım ve bilgisayarım kapandı açılmıyor ne yapabilirim? Acil yardım lütfen!

Yeni konular

Geri
Yukarı