Sistemin kapalı dolapta beklemesi sorun olur mu?

Bir sorun olmayacaktır. Dolabın içinde nem oluşturabilecek maddeler barındırmamaya özen gösterin.

Birazcık üşüyebilir battaniyeyle kapatın üstünü.

Korkabilir. Geceleri ninni söylemeyi ve suyunu eksik etmeyi unutmayın.(!)
Hayır bir sorun olmaz.

Çok komikti, esprileriniz bittiyse artık😡

Muhteşem ve zeka dolu espriler bittiyse; nemli bir ortamda bulunacaksa tutmayın. Açık ortamda tutmanız daha iyi olur bu durumda. Tozlanmasından da çekinmenize gerek yok. Kurtulması en kolay ve göreceli olarak en az zararlı şey de o.

Hocam ben bilerek mesh modelini delikli aldım ısınmasın diye toz kaçar mı sorun olur mu? Havalarda biraz soğuk nemlenmiş olabilir. Bir 5-6 gündür bekliyor. Siz espri yapmadığınız için teşekkür ederim. bu arada forumdaki arkadaşlar çok komikmiş!

Son düzenleyen: Moderatör:
Kapalı dolapta hava girişi olmayacağından kasa çok ısınacaktır.
Konuyu okuma, yorumları okuma, mevzuyu anlama, gel yorum yap. Kapalı dolapta hava girişi olmayacağı için ısınacakmış. Adam dolapta çalıştıracağını söylemiş mi? Konuşmuş olmak için konuşuyorsunuz. Safi ziyan.
Merhaba, APU bir sistem topladım. Tek eksiğim monitör. Bilgisayarı kapalı bir dolaba koydum. Sorun olur mu?
Sorun olmaz. İçin rahat etsin istiyorsan evinde varsa genelde ayakkabı kutularından çıkan silica gel'ler oluyor. Onlardan 2-3 tane at kasanın içine. Nemi önler. Atmazsan da sorun olmaz.

Geri
Yukarı