"Sisteminizde bir sürücü zaman aşımı meydana geldiğini tespit ettik" hatası

Sidi Alcala

Decapat
Daha fazla  
Selamlar arkadaşlar, R9 380 ASUS 4 GB ekran kartına sahibim. Bazı oyunlarda bu hatayı alıyorum ve oyundan atıyor. Yardım edebilecek var mı? DDU ile silip tekrar kurdum fakat nafile.

xxx.jpg

Öncelikle aşağıdaki websiteden Adrenalin 2020 Edition 20.11.2 Recommended (WHQL) sürümlü sürücüyü indirin. Daha sonra bilgisayarın internet ile bağlantısını kesip DDU işlemini yapın. Sistem yeniden açıldığında bu indirdiğiniz sürücüyü kurun ve daha sonra sistemi internete bağlayın. Bu sayede çözülürse de bildirmeyi unutmayın.

Öncelikle aşağıdaki websiteden Adrenalin 2020 Edition 20.11.2 Recommended (WHQL) sürümlü sürücüyü indirin. Daha sonra bilgisayarın internet ile bağlantısını kesip DDU işlemini yapın. Sistem yeniden açıldığında bu indirdiğiniz sürücüyü kurun ve daha sonra sistemi internete bağlayın. Bu sayede çözülürse de bildirmeyi unutmayın.

teşekkürler söylediğiniz şeyi şimdi deniyorum hocam,umarım düzelir oyun oynamaktan soğuttu bu hata beni

O zaman sonucu bildirmenizi bekliyor olacağım. Bundan sonra sorun çözülürse ya da devam ederse yazın. Diğer türlü yazdıklarınız üstüne eklenir ve bildiriminiz bana gelmez.

yapımı arkadaşlar kartın orjınal core clocku neyse onu yapın msı afterburnerden memory clock da sınır nereye kadarsa oraya kadar ocleyin yeterkı core clocu fazla yapmayın mesela bakın benımkı intrnette araştırdım 1075 ben 1070 yaptım mıss memory sonda zaten oc ledim istediğim kadar yani anlıyacanız kapasitenın üstü oc yapıyonuz öyle oluyo !!core clock kıs!!

Yeni konular

Geri
Yukarı