Sisteminizden memnun musunuz?

Memnunum. Piyasaya bi' tekrar bakınca daha da memnunum. 3060 MAX-P var içinde. Şimdi bu fiyata 3050 Ti alabiliyoruz. Aradaki güç farkı devasa... Beni inşallah 6 sene rahatlıkla idare eder.

1050Ti ve Ryzen 5 3600'ü sıvı soğutma ile kullanıyorum. Çok memununum ama bir RTX2060 olsa fena olmazdı. Warzone gibi bir oyunda 40-45FPS biraz can sıkıyor.

Memnunum zamanında 8200 liraya almıştım iyi ki de almışım 1650 Ti i5 10300H 16 GB RAM 1TB Ssd Var şu ana kadar yüksek ayarlarda açmadığı oyun olmadı.

Ben başlıyorum: Aslında pek memnun değilim çünkü hem Windows 11 desteği yok hem C1 PSU patlayacak diye ödüm kopuyor son olarak da işlemcim ile soğutucu blok arasında macun yok macun sürmeden göndermiş Turbox şaka gibi.

GTX 1650 ve Ryzen 5 1600 AF kullanıyorum memnunum yeni çıkan oyunlar da ( En yüksek grafik ayarlarında olmasa da ) iyi bir performans veriyor

I5 4200M'li bir laptop, 8 yıldır kullanıyorum. Memnundum şu yeni oyunları, teknolojoleri görene kadar :D Bir CS 1.6 ile Terraria oynatıyordu artık onları da oynarken aşırı fan sesi çıkmaya başladı. Gayet hatırlıyorum yaklaşık 5 sene evvel hevesle CS:GO almıştım siyah ekran vermişti sonra da iade etmiştim :) En azından Office programlarını çalıştırıyor, internette gezdiriyor fakat boştayken bile aşırı fan sesi çıkıyor. Buna da şükür yani hiç yoktan iyidir.

Geri
Yukarı