Dertlerimizi paylaşalım

İnsanlara hak ettikleri değeri vermene rağmen sana bir dönütünün olmaması, ezilmek.

Dertlisin galiba ne oldu?
Şöyle bir senede dertli olmamak mümkün mü? Sınavlar, ekonomi, korona hastasi olup nefesimin daralmasi ,yakınımizın ölmesi ve daha neler neler.
Bilgisayarımın sistemi çok kötü. PUBG kaldırmıyor.
Bi zamanlar bizde öyleydik çok da önemli değil artık.
Son 5 günde olduğum yazılı sayısını bilmiyorum. 11 galiba. Mecaz anlamda kullandım.

Yarın 3 yazılım var. Ben bu mesaj yazdıktan sonra biyoloji çalışmış olacağım.
Aynen , burada sorun düşük alıp notlarımın düşmesi değil bu zamana kadar hep takdir alıp ailemin beklentisini yükseltmem ve onları hayal kırıklığına uğratmak istememem. Seviyesi yüksek bir okulda olmamda cabası.

Son düzenleme:
Yaşıtlarım gibi yaşayabilmek isterdim. Sanal değil gerçek ilişkiler istiyorum. Bu ülkede eş cinsel olarak yaşamak zor.

Son zamanlarda hayatımı güzelleştirmek için bazı şeyler deniyorum ama olumsuz sonuçlanıyor.
Mesela:
Oyun dünyasından bıktığım için daha doğrusu doyduğum için bıraktım(yaşım 19 ve 15 yaşımdan beri genel olarak indirim döneminde 15 TL olan çoğu oyunu oynadım). Bazı oyun oynama denemelerim oldu ama keyif alamadım. Şu anda Xbox Game Pass aldım kaç gündür Forza Horizon 4 indiriyorum. Yıllardır Forza Horizon 4 oynama hevesim vardı gitti.
Mesela internetim fiber olsa günlük download paketleri var onlardan alırdım kısa sürede indirir oynardım.

Son zamanlarda hayatımı güzelleştirmek için bazı şeyler deniyorum ama olumsuz sonuçlanıyor.
Mesela:
Oyun dünyasından bıktığım için daha doğrusu doyduğum için bıraktım(yaşım 19 ve 15 yaşımdan beri genel olarak indirim döneminde 15 TL olan çoğu oyunu oynadım). Bazı oyun oynama denemelerim oldu ama keyif alamadım. Şu anda Xbox Game Pass aldım kaç gündür Forza Horizon 4 indiriyorum. Yıllardır Forza Horizon 4 oynama hevesim vardı gitti.
Mesela internetim fiber olsa günlük download paketleri var onlardan alırdım kısa sürede indirir oynardım.
12 saatde değilde 1 haftada indirirsin mesela. Benim de oynama merağım var ama bilgisayarımda yer kalmadı.

Yeni konular

Geri
Yukarı