Site hackleme

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Anladım anladım ben seni, Ayyıldız Tim'e laf geçirmemek için canını vereceksin neredeyse. Derdin DDoS saldırısı veya illegal olup olmaması değil. Attığın videolardan da belli, izlemişsin birkaç tane Ayyıldız Tim bilmem kimin sitesini hackledi diye video. Gaza gelip burada racon kesiyorsun şimdi, neyse sana kolay gelsin bay fake hesap.

Bunları dine @Rashmore artık Ayyıldız Tim gücünü Kali Linux Metasploit'in ne demek olduğunu bilmeyip "API ben heçkerim" diye gezinen veletlerin "hack" hakkında hiçbir şey bilmediğini öğrenirsin...
Anladım anladım ben seni, Ayyıldız Tim'e laf geçirmemek için canını vereceksin neredeyse. Derdin DDoS saldırısı veya illegal olup olmaması değil. Attığın videolardan da belli, izlemişsin birkaç tane Ayyıldız Tim bilmem kimin sitesini hackledi diye video. Gaza gelip burada racon kesiyorsun şimdi, neyse sana kolay gelsin bay fake hesap.
İşte bir ''CringeHack'' crewmatesi daha.
Konu kapandı diyeceğini de daha yazmıyoruz buraya.

Bunları dinle. @Rashmore artık Ayyıldız Tim gücünü Kali Linux Metasploit'in ne demek olduğunu bilmeyip "API ben heçkerim" diye gezinen veletlerin "hack" hakkında hiçbir şey bilmediğini öğrenirsin...Sen cidden fazla oldun.
İşte bir ''CringeHack'' crewmatesi daha. Konu kapandı diyeceğini de daha yazmıyoruz buraya.
Uu, çok korktum Ayyıldız Tim beni "hackleyecek" olamaz.

Dostum, böyle konuşmayı ve bağnazlığı bırak da konu dışına daha da fazla çıkma istersen? Çünkü verdiğin yanıtlar, attığın yorumlar kusura bakma ama berbat ötesi.

Yok Ayyıldızmış, yok Gökbörü grubuymuş bilmem ben.
@Rashmore'un dediği gibi. İndex atmaya devam et.

Bana ikide bir Ayyıldız Tim x kişisini hackledi videosu atarak kendi seviyeni belli ediyorsun zaten. Kali Linux Metasploit diyerek ilk poserlığını da yapmış bulundun tebrikler. Biliyor muydun, Metasploit sadece Kali Linux'da kullanabileceğin bir tool değil. Windows'da ve neredeyse bütün Linux distrolarında kullanabilirsin. Bu çoğu tool için geçerli hem de. Tabi ben pek bir şey bilmem değil mi ne olsa Ayyıldız Tim'i hafife alıyorum. 🤣

@Rashmore dinlemeyin, bilerek yapıyor.
@KonuKilit adlı arkadaş yazdığı mesajlar konudan bağımsız, konu sahibi site hacklemeyi istiyor, bu arkadaş ise Ayyıldız Tim'in videolarını atıyor. Bir sürü mesaj olduğundan hepsini raporlamak uzun sürecekti, o yüzden buraya yazıyorum. Bir ceza gelirse güzel olur, iyi akşamlar.
@UBerk @Emre C @enes.wtp @Emir M.

@KonuKilit senin konu sahibi arkadaşın ikinci hesabı olduğunu düşünüyorum, ilk mesajların, hayra alamet değil böyle mesajlar, bugün ben öyle mesajları yazınca üye olmuşsun. Geçmiş olsun, forumda çift hesap yasak, banın hayırlı olsun. @Silinen üye geçmiş olsun kardeşim. 😁 Birde emojimi kullanmışsın, yazık, az özgün olsaydın bari. 😁
@KonuKilit
Hocam sen şakamatik misin? Mesajları ciddiye alamıyorum çünkü.
Hocam ciddiye almayın zaten, konu sahibi velet bulunamayacağını zannetmiş, ikinci hesabını açmış. 😁

Başlat+R tuşu cmd.exe yazıp color a komudunu gir.
Hack Google.com 8.8.8.8.8.8.84 yaz artık Google çöktü haberlerini internette görürsün dostum. (!)

Sitenin SQL açığı varsa oradan bilgi edinebilirsiniz. Ayrıyaten Türk sitelerine herhangi bir türden zarar vermek, veri çalmak vesaire yasaktır.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı