Site nasıl tasarlanır?

Radian

Centipat
Makaleler
2
Yer
Derin Devlet
Site tasarlamak istiyorum ama programlama ile ilgili hiç bir şey bilmiyorum. Yaşım 15. Nereden, hangi dilden başlamalıyım? İnternette araştırdım ama pek bir şey anlamadım. O yüzden buraya sordum.

Son düzenleyen: Moderatör:

Tugra Okan

Decapat
Makaleler
1
Yer
Şırdancı
YouTube'den site nasılsın tasarlanır diye videoları izleyebilirsin.

NerveoS

Hectopat
Makaleler
4
Yer
C-137
HTML, CSS ve PHP kullanarak sıfırdan site yapabilirsin.

realmoonlight

Hectopat
Makaleler
7
Yer
gone...
HTML öğrenmelisin. Temel olarak tasarlayabilirsin. Ama daha sonrasında sadece HTML ile yetinmeyip başka dilleri de sitene dahil etmelisin. CSS gibi mesela.

Ama Wix ile yapmak daha basit olur.

KS
Radian

Radian

Centipat
Makaleler
2
Yer
Derin Devlet
Ben bu konuları pek anlamadığım için biraz daha basit olarak anlatabilir misiniz?
Çoğu kişi HTML öğren demiş, internetten videolarına mı bakayım? HTML öğrendikten sonra nasıl yapacağım?
Site tasarlama derken hazır temaları kullanıp düzenleyebilirsin. 0'dan yapmak istiyorsan onu bilmiyorum.
Hocam biraz daha açar mısınız hazır tema işini?

qelos

Picopat
Makaleler
1
WordPress kullanabilirsin. Kod yazmayı bilmeyenler için güzel bir çözüm. Ama asla kendi yazdığın site kadar esneklik ve özgürlük sunmaz.

realmoonlight

Hectopat
Makaleler
7
Yer
gone...
Ben bu konuları pek anlamadığım için biraz daha basit olarak anlatabilir misiniz?
Çoğu kişi HTML öğren demiş, internetten videolarına mı bakayım? HTML öğrendikten sonra nasıl yapacağım?

HTML hayatında görebileceğin aktif olan en basit dil diyebilirim. Python'dan bile basit. Udemy'den kurslara bakabilirsin.

pcbozan23

Picopat

Sadece Html yetmez videolar ile anlıyorsan öğren öğrendiğin kodları Html emulatörlerinde dene işlevini görmüş olursun.

Yeni konular

Yukarı