Site otomatik ses ve konum açtı

Pringles Kedisi

Hectopat
Daha fazla  
Telefonda site sesimi açtı ve konumunu açtı. Şu an çok korkuyorum, bir şey olur mu? Site her zaman girdiğim bir siteydi, yanlış siteye mi girdim anlamadım.

Hocam nasıl taratacagim siteye girmem falan gerekiyor mu? Telefondayım.
Yok hocam VirusTotal sitesine gireceksiniz. Daha sonra URL bölümüne şüpheli sitenin adresini yazacaksınız. Sonra yanındaki büyüteç ikonuna tıkladığınızda tarama sonuçları gösterecek. Ama gösterdiği sonuçlar muhtemelen daha önceki insanların tarattığı sonuçlar olduğu için sizin tekrar taramanız gerek. Onu da söylediğim adımları yaptıktan sonra şu şekilde yapacaksınız.
Screenshot_2.png

Dosya Ekleri

• Screenshot_2.png
    Screenshot_2.png
    89,8 KB · Görüntüleme: 33
Yok hocam VirusTotal sitesine gireceksiniz. Daha sonra URL bölümüne şüpheli sitenin adresini yazacaksınız. Sonra yanındaki büyüteç ikonuna tıkladığınızda tarama sonuçları gösterecek. Ama gösterdiği sonuçlar muhtemelen daha önceki insanların tarattığı sonuçlar olduğu için sizin tekrar taramanız gerek. Onu da söylediğim adımları yaptıktan sonra şu şekilde yapacaksınız.Eki Görüntüle 903646
Hocam hepsi Clean çıktı.
Geçmişinizden sitenin adresini söyleyin ben veya başka birisi VirusTotal'den kontrol etsin.
Geçmişden buldum hocam sağ olun.

Yeni konular

Geri
Yukarı