Site yaparken alt kısımda oluşan boşluk

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yer
Uşak
Daha fazla  
Meslek
Elektrik-Elektronik Mühendisliği
Sitemi yaparken görseldeki gibi bir boşluk oluştu nasıl düzeltebilirim?

Dosya Ekleri

• offf.PNG
    offf.PNG
    28,1 KB · Görüntüleme: 117
Utanmadan CS:GO hile sitesine tavsiye istiyorsun. Ne cinssin sen?
Sana mı düşüyor eleştirmek? Yardım etmeyeceksen cevap da yazma. Konular yardım istemek için açılır, ne tür site yapıldığını eleştirmek için değil. Yardımını ettikten sonra kamu spotunu geçersen kimse bir şey demez zaten. Senin bu şekilde cevap vermen neyi değiştirecek?

Utanmadan CS:GO hile sitesine tavsiye istiyorsun. Ne cinssin sen?
Sana mı düşüyor eleştirmek? Yardım etmeyeceksen cevap da yazma. Konular yardım istemek için açılır, ne tür site yapıldığını eleştirmek için değil. Yardımını ettikten sonra kamu spotunu geçersen kimse bir şey demez zaten. Senin bu şekilde cevap vermen neyi değiştirecek?
İnsanlar o kadar gereksiz şeylere takılıyor ki, ben cevabımı yazmak için sadece 5 saniye harcadım ve bu esnada tüm odağım, o beyaz boşluk idi. Yazıları okumaya gerek bile duymadım. :)

Sana mı düşüyor eleştirmek? Yardım etmeyeceksen cevap da yazma. Konular yardım istemek için açılır, ne tür site yapıldığını eleştirmek için değil.
Evet bizzat arkadaşa düşüyor, hatta bana ve sana da. Her türlü hileye karşı olan bir platformda böyle bir yardım istemek doğrumu sence. Sonra oyununuza hile gelince ağlamayın ozaman.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı