Site yedeği TXT dosyası olarak indi

voncaesar

Picopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Bir internet sitem vardı ve sunucu hizmeti bitecekti (hosting). Ben de hiç müsait olmadığımdan dolayı (hastane süreci) yedeğini aldım ve maile gelen TXT dosyasını indirdim. Sanırsam TXT dosyasını indirmeyecek, cPanel üzerinden indirecektim. Bu yedeği geri getirmenin bir yolu var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
TXT dosyasının boyutu nedir? İçeriği nedir? Hostingin süresi dolduysa belki firmadan rica edip alabilirsiniz yedeği o da şöyle onlar kendi sunucularının yedeği arasından seninkini araklamak için uğraşırlar mı bilmiyorum.

TXT dosyasının boyutu nedir? İçeriği nedir? Hostingin süresi dolduysa belki firmadan rica edip alabilirsiniz yedeği o da şöyle onlar kendi sunucularının yedeği arasından seninkini araklamak için uğraşırlar mı bilmiyorum.
7kb hocam o sırada hastanede olduğum için detayına bakamadım indi diye bıraktım. sunucuyla iletişime geçtim ama yok yardımcı olamıyorlar olmuyorlar. Sanırsam kendime güzel bi soğuk su koymam gerekiyor

7kb hocam o sırada hastanede olduğum için detayına bakamadım indi diye bıraktım. sunucuyla iletişime geçtim ama yok yardımcı olamıyorlar olmuyorlar. Sanırsam kendime güzel bi soğuk su koymam gerekiyor
Maalesef o zaman yapacak bir şey yok. :( İlk defa mı yedek alıyordunuz yani daha önceden kullanabileceğiniz bir yedek yok mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı