Sitede IP logger olup olmadığını nasıl anlaşılır?

Daha fazla  
Jeff the Killer jumpscaresini bilmeyen yoktur. Arkadaşımın boş bir anıydı atayım dedim linki bulamadım Reddit'ten buldum. Kontrol etmek için tıkladım gerçekten aradığım şeydi ama Reddit'teki postun altına birisi IP logger ile ilgili bir şey yazmış. Sitede IP logger olup olmadığını nasıl anlarım? Eğer IP logger varsa ne yapmam lazım? Modem çok eski statik IP mi değil mi bilmiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
IP'nle hiçbişey yapamazlar. En fazla DDoS atarlar. Zaten modemi resetlersen IP'n resetlenir.

Dosya Ekleri

• JeffTheKiller29.jpg
    JeffTheKiller29.jpg
    95,1 KB · Görüntüleme: 29
Linke tıkladığında googleyi tam ekrana alıyo alt f4 attırtmıyo (alt f4 atınca çıkmak istediğinize emin misiniz diyo) ve bi siyah bi beyaz oluyo.

IP'nle hiçbişey yapamazlar. En fazla DDoS atarlar. Zaten modemi resetlersen IP'n resetlenir.
Her websitesi IP adreslerini loglamak zorundadır. Hosting firmaları bunu varsayılan olarak açık tutar. Ben de website sahibiyim ve hiç kimsenin IP adresi umrumuzda değil. :D Bundan emin olabilirsiniz.
Pek bir bilgim yok bu konuda korktum bir an. Teşekkür ederim.

IP adresi loglayıp loglamadığını anlayamazsınız, siteye girdiginiz gibi X-forwarded-for başlığı sizin ipnizi tutar ve girmek istediginiz sitenin serverlarina gönderir, bunu engelleyemezsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı