Siteden ayrılmak istiyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Okuduğunu anlamayanlarla muhatap olmuyorum sen önce okuduğunu anla sonra yorum yap.

Ufak tefek yazım yanlışlarına bir şey denilmiyor zaten. Demek ki bayağı gelişi güzel yazdığınız için uyarı almışsınız. Uyarı aldığınız yorum silinmemişse buraya atabilir misiniz ?

Site yöneticileri tarafından yazım konusunda uyarılmaktan sıkıldım ve ayrılmak istiyorum. Sanki bilgisayar yeri değil de dil bilgisi, yazım kuralları yeri.

Benim de önceden başka bir hesabım vardı, kuralları okumamıştım uyarılar aldım,
Sonra akıllandım yeni hesap açtım kurallara göre davrandım tavsiye ederim çok güzel bir duygu :)

16 Mesajı olan bir arkadaşsın, sıkılmak için biraz erken davranmışsın. Demek ki bir şeyi yanlış yapıyorsun ki ceza alıyorsun. Bu yıl 1 kere, geçen sene de 2-3 kere ancak ceza aldım. Türkçe kurallarına dikkat etmediğin için alıyorsun cezaları, başka forumlarda da hesabım var. Adam dümdüz yazmış, ne virgül var nede nokta. Bu yüzden dolayı hiçbir şey anlaşılmıyor, bunun önüne geçmek için böyle bir sistem var. Artık işin daha kolay çünkü "Düzelt" butonu var artık, eskiden o da yoktu.

Be güzel kardeşim siteye girerken okunması gereken kurallar var ve bunları okuyup idrak ediyorsan sitenin yazım kuralları hakkında ne kadar titiz davrandığını biliyor olman lazım. Burada herkes yazım yanlışından dolayı ceza alıyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı