Siteden nasıl ürün satabilirim ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

samet67671

Kilopat
Makaleler
25
Yer
Zonguldak
Daha fazla  
Arkadaşlar bu işler nasıl işliyor ? Bende satış yapmak istiyorum. İlk ben ürünümü gönderiyorum ? Karşı tarafdan parayı nasıl alıcam ? Kısacası satışların nasıl yapıldığını öğrenmek istiyorum bilgilendirirseniz memnun olurum.

Hangi siteden? Siz parayı siteden değil bankadan otomatik alıyorsunuz zaten.

Gittigidiyor, sanalpazar gibi sitelerden güvenli ticaret yoluyla alışveriş yapınca ürün alıcıya ulaşana kadar para bankanın havuzunda tutulur.Alıcı ürünü teslim alıp onaylayınca para sizin hesaba geçer. Tabi komisyon düştükten sonra.

Buraya konu açanlar nasıl satış yapıyorlar ? Peki alıcı ürünü teslim alınca onaylamassa ne olacak ? Bide banka işleri nasıl oluyor hesap mı açmam gerekiyor ?

Buranın ikinci el bölümü biraz zayıf. Site üzerinden anlaşıp sanalpazar'da ilan açarak satışı tamamlayabilirsiniz. Alıcı ürünü onaylamazsa belirtilen sürede geri göndermek zorundadır. Göndermezse ödeme onaylanır ve satış tamamlanır.

Adam belirtilen süreye kadar malımı kullanır. Çizer bozar vs. sonra beğenmedim diyip geri yollar al başına belayı :) Bu işler sakat iş gibi geliyor. En iyisi hiç bulaşmamak.

Adam belirtilen süreye kadar malımı kullanır. Çizer bozar vs. sonra beğenmedim diyip geri yollar al başına belayı :) Bu işler sakat iş gibi geliyor. En iyisi hiç bulaşmamak.

Hepimiz bir sürü teknolojik ürün alıp bozduktan sonra iade ediyoruz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı