Sitelerdeki resimler yüklemiyor

Resim simgesine sağ tıklayıp resmi yükle diyin. Belki de resim geçersizdir, sayfa bağlantısı verir misiniz kontrol edeyim.

Resim simgesine sağ tıklayıp resmi yükle diyin. Belki de resim geçersizdir, sayfa bağlantısı verir misiniz kontrol edeyim.

Google'dan başka tarayıcı kullanmak istemiyorum. Bu sorun eskiden yoktu.
Java'yı güncelleyin, Malwarebytes ile taratın;
İsterseniz Chrome'dan başka bir tarayıcıya geçin, çok fazla RAM yiyor bu yüzden arkada açık bıraktığınızda bilgisayar uçak gibi sesler çıkarmaya başlıyor. Arkadaşın dediği gibi Opera GX gerçekten başarılı, tarayıcının kullanabildiği maksimum CPU ve RAM miktarını kendiniz belirleyebiliyorsunuz.

Wise disk cleaner yazılımını yükleyin.
Uygulamayı açtıktan sonra aşağıdan tümünü seç deyin. Sonra resimde gösterdiğim seçeneklerin işaretini kaldırın.
Screenshot_1.png
Bundan sonra Tarayıcı vb. uygulamaları kapatın. Taramayı başlat diyerek çöp dosyaları taratın. Tarama bitince temizleme işlemini yapın.

Ayrıca tarayıcı üzerindeki uzantıları devre dışı bırakarak test edin.

Screenshot_2.png

Chrome çok fazla bellek tüketmiyor. Bu ezbere kelimeler geçmişte kaldı. Şu anda Chrome en sade ve Chromium tarayıcılar arasında Slimjet sonra en az bellek tüketen tarayıcıdır.

@26318 Dostum ben kendi deneyimlerime dayanarak söyledim, ben açıkçası chrome açıkken oyun oynadığımda ciddi performans farkı hissediyorum, belki sistemimden kaynaklıdır şimdilik zayıf bir sistem kullanıyorum. Ancak Opera GX kullanmaya başlayınca bu tip sıkıntılar önemli ölçüde azaldı, yani ezbere konuşmuyorum tarayıcı fan boy da olmaya gerek yok, Opera'nın da eksik olduğu yanları var, mesela eklenti mağazası Chrome kadar çeşitli değil.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı