Siteyi İncele üzerinden değiştirdikten sonra yenileyince eski haline gelmemesi nasıl sağlanır?

candeniz33

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, inceleme yapıp sitenin nasıl durduğunu görmek istiyorum. Böyle bir huyum var. Bunun bir yolu var mı? Siteye inceleme yapıp refresh attığımda incelemedeki gibi durmasının.

İnceleme kısmını kapat?

resim_2023-01-18_190336015.png

Refresh attığında sıfırlanır.

Visual Studio Code'u indir.
Visual Studio Code'dan Live Server eklentisini yükle.
Değiştirmek istediğin sayfanın kaynak kodlarını indir ve Visual Studio Code ile aç.
Değiştirmek istediğin kısmı ayarla.
Live Server ile sayfayı tarayıcı üzerinden aç.

İnceleme kısmını kapat?

Eki Görüntüle 1637041

Refresh attığında sıfırlanır.
eksi haline dönmesini istemiyorum

Değiştirmek istediğin sayfanın kaynak kodlarını indir ve Visual Studio Code ile aç.
daha kolay bir yolu yok mu direkt uzantı vs.

bro bana iletişim adresini verir misin senle detaylıca konuşmak istiyorum dc vs. olur

bro bana iletişim adresini verir misin senle detaylıca konuşmak istiyorum dc vs. olur
Vermem ama ekran görüntüleri ile biraz daha yardımcı olmaya çalışırım.

Screenshot_20230118_123651.png

1- Sağ üstteki üç gizgiye tıkla ve sayfayı kaydet butonuna tıklayıp kaydet. (Firefox kullanıyorum, sendeki tarayıcı Opera ise farklı olabilir.)

Screenshot_20230118_123345.png

2- Visual Studio Code'u indirdikten sonra Live Server eklentisini burdan yükle, basit bir işlem.

3-İndirdiğin sayfanın dosyasını yeni bir klasör oluşturup içine at.

4-Visual Studio Code ile sağ üstteki "File" yada Türkçe adıyla "Dosya "kısmına tıklayıp "Open Folder" yada Türkçesi ile "Klasör Aç" butonuna tıkla. Ayarladığın klasörü aç.

5-Klasörü açtıktan sonra değiştirmek istediğin kısmı ayarla. Ardından Sağ alttaki "Go Live" butonuna tıkla.

Screenshot_20230118_123916.png
Screenshot_20230118_123909.png

Böyle gözükecek.
Screenshot_20230118_124751.png

Dosya Ekleri

• Screenshot_20230118_123345.png
    Screenshot_20230118_123345.png
    182,1 KB · Görüntüleme: 31
Bu tarz bir istek için olabilecek en iyi eklenti:

Benim de aklıma direkt Google Extension geldi. Kendin extension hazırlayıp Paketlenmemiş Öğe olarak kurabilirsin. Tabi bunun için önce javascript bilmek lazım.

Yeni konular

Geri
Yukarı