Sıvı sabun mu katı sabun mu kullanıyorsunuz?

+50 dayılar forumuna girdim herhalde, o emojiler ne?
Hacı Şakir kardeşim var mı başka sorun ?

Beyhude @Silinen üye ve @Hüseyin42 hocam, 🤏🏽

Ziyadesiyle kalbimi kırdınız.🥀
Oysa forumdaşlarımızla birlikte siz ikiniz gelene kadar sevgi, saygı ve hoşgörü çerçevesi içinde oldukça verimli sohbet gerçekleştiriyorduk.

Birbirimizle bilgi alışverişi yaparak hayat patikamıza ve yozlaşmış yaşam senaryomuza yeşillik katmıştık. ☝🏼

Eğer sizler de sohbete katılmak isterseniz sizlerden ricam saygılı olmanızdır. Zira, Günümüz yozlaşmış toplum sensryosu oldukça canımızı sıkmaktadır. 🥀

Bu mecrada yozlaşmış Türkçemizi yeşertmek adına olabildiğince pozitif yöndeki yüksek olasılıkları baz alarak kelimelerimizi kaleme alıyoruz. ☝🏼

Sizleri de bu saygı ve doğru Türkçe kullanma patikasına davet ediyorum ✍🏼

Gelin bir olalım! 🤌🏼

Saygılarımla. 🌹🙌🏼

@R.B.D hocam sakıncası yok ise yaşınızı paylaşmak ister misiniz? 🙏🏿🥀👀 (Merak ettiğim için sordum🤝)

Hocam, bir çok kişi benim mizacım doğrultusunda adımı, yaşımı merak ediyor lakin bunu İnternet ortamında paylaşma taraftarı değilim. 🙂

Anlayışınız için teşekkür ederim. 🙌🏼
Yozlaşmış Türkçeyi yeşertme amaçlı dediğiniz iletiler Arapça, Farsça sözcükler yumağı.
Adres verin size güzel bir lügat göndereyim de hangi kelime hangi dildedir öğrenin hocam. ☝🏼

Türkçemiz zaten çoğunlukla Farsçadan etkilenmiştir.

Daha kendi dilinizin sondan eklemeli bir yapıya sahip olduğunun bilgisine sahip olmadan kelimelerimi yargılıyorsunuz. ☝🏼🎭

Herkes kendine bakmalı, doğru bilgiye aç, yanlış bilgiye tok olmalı. 🌹

Saygılarımla. 🙌🏼

Geri
Yukarı