Çözüldü Sıvı Soğutma Aşırı Su Sesi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

spacejax

Hectopat
Geçen Sene Cooler Master Masterliquid Lite 120 taktırdım bilgisayarıma hiç sıkıntısı yoktu 1 2 ay önce aşırı su sesi gelmeye başladı.

Biraz araştırdım sallayın falan demişler. Salladım falan ama nafile bilgisi olan varsa lütfen yardım edebilir mi?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
cpu.png

Son düzenleme:
Çözüm
Yaklaşık iki hafta önce garantiye yolladım. Bugün elime geçti ve ürünü sıfır olarak temin etmiş oldum. Yardım etmek için çabalayan herkese teşekkür ederim.

Not: Benim başıma gelen sizin de başınıza gelirse tek çözüm garantiye yollamak. Boş yere çözüm aramayın yani. Umarım yardımcı olabilmişimdir.
Yaklaşık iki hafta önce garantiye yolladım. Bugün elime geçti ve ürünü sıfır olarak temin etmiş oldum. Yardım etmek için çabalayan herkese teşekkür ederim.

Not: Benim başıma gelen sizin de başınıza gelirse tek çözüm garantiye yollamak. Boş yere çözüm aramayın yani. Umarım yardımcı olabilmişimdir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Hocam hortlaticam ama ben de benzeri sorun yaşıyorum. 1 yıldır kullanıyorum sadece PC acilisinca 2-3 saniye su sesi geliyordu. Son 2-3 gündür ayni sizdeki gibi ses geliyor bende de. Ayrica ne hikmetse vizz diye bir ugultu sesi de gelmeye basladi anakarttan. Ben de mi gondersem acaba bilemedim. Sorun neymiş sizin sogutucuda aciklama yaptilar mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam hortlaticam ama ben de benzeri sorun yaşıyorum. 1 yıldır kullanıyorum sadece PC acilisinca 2-3 saniye su sesi geliyordu. Son 2-3 gündür ayni sizdeki gibi ses geliyor bende de. Ayrica ne hikmetse vizz diye bir ugultu sesi de gelmeye basladi anakarttan. Ben de mi gondersem acaba bilemedim. Sorun neymiş sizin sogutucuda aciklama yaptilar mi?
Konu açarsan daha rahat yardım alabilirsin. Garantiye göndermek tabii ki en basit çözüm olacaktır. O söylediğin ses anakarttan geliyor olamaz, belki de sıvı soğutmanın fanından geliyordur. :)

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı