Sıvı soğutma çözümü nedir?

Eray1326

Hectopat
Daha fazla  
İyi günler, yeni bilgisayar alacağım ama soğutma ile ilgili çok fazla bilgim olmadığı için soruyorum.

Bilgisayarın özelliklerinde sıvı soğutma çözümü yazıyor. Bundan ne demek istediğini söylerseniz çok sevinirim.

Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Cevabınız için teşekkur ederim.Omen 870-100nt almayı düşünüyorum.Tam olarak kapalı sıvı soğutma sistemi mi oluyor?

Tamamen fırıldak. Bir çok site gezdim ancak sıvı soğutmalı modelini bulamadım bu hazır sistemin. Yani yok. ''İsteğe bağlı sıvı soğutma'' yani isteyen ilave olarak sıvı soğutma alıp takabilir diyor uyanıklar.

Tamamen fırıldak. Bir çok site gezdim ancak sıvı soğutmalı modelini bulamadım bu hazır sistemin. Yani yok. ''İsteğe bağlı sıvı soğutma'' yani isteyen ilave olarak sıvı soğutma alıp takabilir diyor uyanıklar.
Cevabınız için teşekkür ederim.Evet bende net bir şekilde hala bulamadım.Alıp almamak konusunda çok kararsız kaldım.

O kasanın iki çeşidi var ve ikisinde de sıvı soğutma yok.
Birisi OC edilebilir işlemciye (K ibaresi olan) ve GTX 1080, diğeri de OC edilmeyen işlemciye ve GTX 1070 donanımlarına sahip.
Siz bilirsiniz tabi de, ben olsam kendim aynı paraya daha iyisini toplardım.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı