Sıvı soğutma önerisi

nokaEXE

Hectopat
Kullanmış olduğum sıvı soğutma bozuldu bu yüzden yenisini arıyorum. Uygun fiyata kaliteli sıvı soğutma önerir misiniz?

Sistemim bu şekilde:

IMG_6250.jpeg

Hocam fiyat belirtirseniz iyi olur yoksa size 20.000TL sıvı soğutma atılır atan kişide bana göre uygun fiyatlı diyebilir.

Hocam fiyat belirtirseniz iyi olur yoksa size 20.000TL sıvı soğutma atılır atan kişide bana göre uygun fiyatlı diyebilir.

Haklısınız ama ben de sıvı soğutmaların tam fiyat bandını bilmediğim için yazamadım. Maksimum 4 bin tlye kadar iyi bir model var mıdır mesela?

Hocam atacağım modeli geçen gün arkadaşım aldı işlemcisinin dereceleri çok yüksekti. Discord üzerinden yayın açıp gezdiği zaman 40 derece görüyor işlemcisi yani bence sıvı soğutucu iyi.

Kasanıza bakıp tam cevap vereyim.

Haklısınız ama ben de sıvı soğutmaların tam fiyat bandını bilmediğim için yazamadım. Maksimum 4 bin tlye kadar iyi bir model var mıdır mesela?
Bu işlemci için sıvı soğutmaya bile ihtiyacın yok aslında.

Bu işlemci için sıvı soğutmaya bile ihtiyacın yok aslında.

Emin misiniz birkaç bilgisayarcıyla görüştüğümde performans düşüşü yaşanır demişlerdi ben de tam bilgi sahibi değilim bilmiyorum.

Önerileriniz için teşekkür ederim. Corsair H100 aldım.

Son düzenleme:
Neden H100 aldın?

Konuda önerilmişti biraz bakındım olumlu yorumları da vardı Technopat üzerinde de o yüzden onu aldım. Konuda DeepCool da önerilmişti belki daha iyidir bilmiyorum ama benim bozulan soğutucum zaten DeepCool markaydı o yüzden tekrar DeepCool ürünü almak istemedim.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı