Sıvı soğutma pompasının kablosu ve commander USB nereye takılır?

Hocam siz nasıl bir kralsınız ya :) sayenizde sıfırdan bilgisayarı kurdum vallahi. Emekleriniz ve çabanız için çok teşekkür ederim. Hakkınızı helal edin. Tekrardan teşekkürler.Eki Görüntüle 1215967

Ben teşekkür ederim hocam :)

Güle güle kullanın yeni PC'nizi. Bileşenlerin incelemeleri ya da performans testleri gelir artık değil mi :)

Hocam nasıl yapılacağını söylerseniz sizin için hepsini yaparım ne demek :)

Mesela örnek veriyorum X ekran kartı + Y işlemci kombinasyonunun falanca oyunlarda verdiği performansı MSI Afterburner'dan izleyerek bakabilirsiniz. Bu temel bir inceleme olur.

Daha detaylı olarak mesela RAM'lerin OC performansı, Memtest86,

Depolama aygıtlarının CrystalDiskMark testi sonucunda elde ettiği hız sonuçlarını ve CrystalDiskInfo'dan sağlık, yazılan veri gibi sonuçlarını;

Anakartın işlemci yük altına girdiğindeki MOSFET sıcaklığını örnek veriyorum, Wi-Fi var ise Wi-Fi performansını;

Kasanın hava çekme ve sirkülasyonunu;

Fanların hava çekme ve tahliye performansını;

İşlemci soğutucunun soğutma performansını paylaşabilirsiniz. Unuttuğum bir şey yok sanırım, ekran kartı ve işlemciye değindim zaten. Bunları biraz daha detaylandırın ve resimlerle süsleyin. Ortaya güzel bir inceleme veya incelemeler çıkacaktır.

Mesela örnek veriyorum X ekran kartı + Y işlemci kombinasyonunun falanca oyunlarda verdiği performansı MSI Afterburner'dan izleyerek bakabilirsiniz. Bu temel bir inceleme olur.

Daha detaylı olarak mesela RAM'lerin OC performansı, Memtest86,

Depolama aygıtlarının CrystalDiskMark testi sonucunda elde ettiği hız sonuçlarını ve CrystalDiskInfo'dan sağlık, yazılan veri gibi sonuçlarını;

Anakartın işlemci yük altına girdiğindeki MOSFET sıcaklığını örnek veriyorum, Wi-Fi var ise Wi-Fi performansını;

Kasanın hava çekme ve sirkülasyonunu;

Fanların hava çekme ve tahliye performansını;

İşlemci soğutucunun soğutma performansını paylaşabilirsiniz. Unuttuğum bir şey yok sanırım, ekran kartı ve işlemciye değindim zaten. Bunları biraz daha detaylandırın ve resimlerle süsleyin. Ortaya güzel bir inceleme veya incelemeler çıkacaktır.
Tamamdır hocam elimden geleni yaparım ne demek :)

Yeni konular

Geri
Yukarı