Sıvı soğutma üzerindeki termal macun kullanılır mı?

Daha fazla  
Merhabalar, sıvı soğutmam ASUS ROG STRIX LC360, işlemcim ise Ryzen 9 5900X. Sıvı soğutmanın üzerinde halihazırda termal macun mevcut. Sizce bu macunu kullanmalı mıyım? Yoksa ekstra bir macun almama gerek var mı? Mesela Arctic MX4 gibi bir macun ile arasında sıcaklık bakımından pek fark olur mu? Yardımlarınızı bekliyorum.

Kullanabilirsiniz, ama eğer isterseniz daha kaliteli bir macun alıp onu kullanabilirsin.

Aynı soru sorulmuş geleni kullanın demişler:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kullanılır. Makine ile sürüldüğü için kullanıcının uygulayacağından daha homojen şekilde dağılmış oluyor. Alacağınız soğutucu da üst seviye bir model, yani halihazırda kaliteli bir macunla geliyor.

Bahsettiğiniz soğutucuyla kalitesiz bir macunun geleceğini düşünmüyorum. Kullanabilirsiniz.
Kullanabilirsiniz, ama eğer isterseniz daha kaliteli bir macun alıp onu kullanabilirsin.
Teşekkür ederim cevaplarınız için.
Aynı soru sorulmuş geleni kullanın demişler:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Teşekkür ederim kafamda soru işaretleri vardı iyiki almamışım o zaman.
O kadar üst düzey bir üründe mutlaka kaliteli bir termal macun kullanılmıştır. MX 4'ten daha üstün olduğuna eminim.

Kullanılır. Makine ile sürüldüğü için kullanıcının uygulayacağından daha homojen şekilde dağılmış oluyor. Alacağınız soğutucu da üst seviye bir model, yani halihazırda kaliteli bir macunla geliyor.

Teşekkür ediyorum sıvı soğutma üzerindeki macunu kullanacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı