Sıvı soğutmadan gelen aygıt hata sesi

Aezakmi4

Decapat
Merhaba arkadaşlar, benim PC de 30-45 dakikada bir sanki aygıt tanımlanıyor gibi ses çıkartıyor. Sıvı soğutucunun ARGB'si sanki açılıp kapanıyor gibi devam ediyor. Anakartımda 2 adet ARGB portu var. Birisi sıvı soğutma diğerine de 8 fanı çoklayıcı ile bağlı. Bu sorunu nasıl çözebilirim?

İşlemcim: i5 10400
Anakartım: MSI B560 Tomahawk
47D6918F-FFEA-4A1B-98B4-C91073DED8A3.jpeg

Son düzenleme:
Yani güç dalgalanması gibi mi ışık sönüp düzeliyor Rgb'lerde? Ana kartta bu ses gelirken yanıp sönen bir ışık oluyor mu?

Yani güç dalgalanması gibi mi ışık sönüp düzeliyor RGB'lerde? Ana kartta bu ses gelirken yanıp sönen bir ışık oluyor mu?

Önceden çoklayıcıma sıvı soğutmada dahil hepsini ona takmıştım. Fanlar dahil ayarladığım fan renklerin üstünde beyaz renk yanıp sönüyordu. Ben sıvı soğutmayı ayırdım anakarttaki ARGB portuna tek olarak taktım sorun bir nevi azaldı. Fakat şimdi sorun sadece sıvı soğutmada aygıt sesi gelip 30 dakikada bir yanıp sönüyor beyaz ışık dalgalanması yok sanki RGB'ler bitip başa geçiyormuş gibi. Beyaz ışık dalgalanması eskiye nazaran böyle 2-3 saatte bir oluyor.

Bende de her şey kasnın RGB hub'ına bağlı. Kasa üstünden manaul kullanabiliyorum ama AuraSync ile kullanırken bazı renklerde hub yetmiyor ve soluk kırmızı error moduna giriyor :D Bende de 2m ARGB led şerit 7 rgb fan ve sıvı soğutma başlığı falan hepsi ona taklılı :D

Bende de her şey kasnın RGB hub'ına bağlı. Kasa üstünden manaul kullanabiliyorum ama AuraSync ile kullanırken bazı renklerde hub yetmiyor ve soluk kırmızı error moduna giriyor :D Bende de 2m ARGB led şerit 7 rgb fan ve sıvı soğutma başlığı falan hepsi ona taklılı :D
Hocam neyden kaynaklanıyor? Bir türlü çözümünü bulamadım.

RGB çoğaltıcına aşırı yüklenmekten bence. Yeterli elektriği sağlayamıyor sanki o kadar led için. Bende sorun bu açıkçası. Ama PCüzerinden renkleri değiştirmek te işime geliyor.
Aurasync bi çalışıyor bi çalışmıyo, can sıkıyor.

RGB çoğaltıcına aşırı yüklenmekten bence. Yeterli elektriği sağlayamıyor sanki o kadar led için. Bende sorun bu açıkçası. Ama PCüzerinden renkleri değiştirmek te işime geliyor.
Aurasync bi çalışıyor bi çalışmıyo, can sıkıyor.
Kontrolcüde sıkıntı yok. Sıvı soğutma sıkıntı yapıyor. Oda anakarta takılı zaten argb portu.

Geri
Yukarı