Sıvı soğutucudan gelen fan sesi neyden kaynaklı olabilir?

omersseven

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, ben sistemi yeni topladım ve start verdim sıvı soğutmadan bu şekilde bir ses geliyordu. Gercekten korktum, sizce sebebi nedir?
Fanları takarken fazla sıkmam ya da ne bileyim, bu sebeptendir diyebilir misiniz?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, ben sistemi yeni topladım ve start verdim sıvı soğutmadan bu şekilde bir ses geliyordu. Gercekten korktum, sizce sebebi nedir?
Fanları takarken fazla sıkmam ya da ne bileyim, bu sebeptendir diyebilir misiniz?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Sanki fan yuvasından çıkmış tam bastırırsan oturabilir bir şey takılıyor gibi gözüküyor sıcaklıklar normalse pompa da sorun yoktur büyük ihtimalle fanlardan biri sorunludur. Fanların göbeklerine bir ufak bastır tam oturmuşlar mı yuvalarına onları kontrol et kargoda çıkmış olabilirler.

Fan yapraklarını kontrol et yamukluk çatlama vs.

Fan yapraklarını kontrol et yamukluk çatlama vs.

Yok hocam öyle bir şey göremedim.

Sanki fan yuvasından çıkmış tam bastırırsan oturabilir bir şey takılıyor gibi gözüküyor sıcaklıklar normalse pompa da sorun yoktur büyük ihtimalle fanlardan biri sorunludur. Fanların göbeklerine bir ufak bastır tam oturmuşlar mı yuvalarına onları kontrol et kargoda çıkmış olabilirler.

Yok hocam bunlar çözüm olmadı hala aynı ses gelmeye devam ediyor.

Şimdi ben şehir dışındayım kardeşime tek tek fanları tutup çalıştırması söyledim ve sorun egzoz fanina yakın olan fanla alakalı bu cızırtı sorunu ama bu seferde diyorki suyun akma sesi geliyor ve durmadan

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı