Sivilce için krem vb. önerisi

left10ction

Hectopat
Merhaba arkadaşlar, son zamanlarda sivilce denen şeyin saldırısı altındayım. Ailem ve arkadaşlarım merak etme 1 2 aya geçer diyorlar ama gün geçtikce azalmak yerine sayıları giderek artiyor. Bunun için krem, jel gibi sivilceleri bir nebze temizliyen bir ürün önerir misiniz? (lüten kullanıp iyiliğini gördüğünüz şeyleri onerin, sadece yorumlarında iyi yazan şeyleri değil.)

Önerilecek olan kremler vs. sizin cildinize uygun olmayabilir. Yağmurdan kaçarken doluya tutulursun. Doktora gitmen en güvenilir ve mantıklı yol olur. Ama bunlar haricinde yüz temizleme jeli önerebilirim. Link bırakacağım şimdi :D.
Edit: Neutrogena Neutrogena Visibly Clear Pore&shine Peeling Jel 150 Ml | Trendyol
Kendim kullanıyorum bunu 2 yıldır. Çok memnunum. Bazıları bunu yüzünde bekletiyor sürüp. Yüz yıkama jeli yüzde bekletilmez cildin tahriş olur. Yüzüne sanki sabunla yıkarmış gibi sürüp masaj yapıp yıkaman lazım. Tavsiyem duşta kullanman. Duştan çıkmadan önce kullan. Gözenekler açıkken yaparsan daha etkili olur. Siyah noktalara da bi' nebze etkili.
Not: Yüzünde çok fazla sivilce varsa bunu da kullanma. Direkt doktora git.

Son düzenleme:
Clydonxl ben kullandım arkadaşlarıma tavsiye ettim, jel krem doktora sorman en iyisi olacaktır ama büyük ihtimal bunu önerecektir 1 ay içinde yüzüm pürüssüz oldu şifa gibi krem.

Doktora sorman en iyisidir. Ben gittiğimde ''Azitro 500mg'' vermişti. Zaten bu tür haplar bünyesi sağlam kişilere veriliyor. 2 hafta içinde vücudumda ki bütün sivilceler gitmişti sadece yüzümde küçük birkaç tane vardı o kadar. Ayrıca yaşına söyler misin ya da ergenliğe gireli ne kadar oldu?

Dostum ben doktora gittim ve verdikleri krem cildi soyup yeni bir cilt elde etmek için . Onları 3 aydan fazla kullanman iyi değil .Farz etki sivilce olan bölgeye 3 ay sürdün cilt yenilendi ve tekrar çıktı o zaman bir şey yapamazsın benim sana tavsiyem neutrogena sivilce karşıtı kremi onu kullanmak bir nevi iyi gelecektir. Unutma kesin bir çözümü yok .

Doktor tavsiyesine uymanızı öneririm. Ben doktora gittiğimde Aknefloks yazmıştı doktor. Bayağı da kullandım gerçekten sivilceleri azalttığını söyleyebilirim. Ama dediğim gibi doktorun dediği ilaçları kullanın. Roaccutane kullanmanızı hiç önermiyorum. Çok uğraştıracaktır.

Doktora gidin. Sivilcelerin sebebini öğrenin. Örneğin, güneş alerjisi nedeniyle olabilir ve kaliteli bir güneş kremi ile bu sorunu çözebilirsiniz. Güneş alerjiniz olmasa dahi sivilce tedavisinde en önemli şey güneş kremidir.
Cilt bakımı:
Cildinize zarar vermeyecek ve cilt tipinize uygun bir temizleyici kullanın, gözenekleri sıkılaştırmak için tonik ve nemlendirici kullanın. YouTube, Instagram gibi mecralardan bu konuda bilgi sahibi olabilirsiniz. Unutmayın, cilt bakımı sadece kadınlar için değildir.

Merhaba arkadaşlar, son zamanlarda sivilce denen şeyin saldırısı altındayım. Ailem ve arkadaşlarım merak etme 1 2 aya geçer diyorlar ama gün geçtikce azalmak yerine sayıları giderek artiyor. Bunun için krem, jel gibi sivilceleri bir nebze temizliyen bir ürün önerir misiniz? (lüten kullanıp iyiliğini gördüğünüz şeyleri onerin, sadece yorumlarında iyi yazan şeyleri değil.)

Yüzünü temiz tutmaya çalış günde 2 3 defa yüzünü yıka. Yastık kılıfını haftadan haftaya değiş 1 kere, son olarak günde en az 2 lt su iç eğer krem alacaksan da doktora danışman gerekiyor çünkü herkesin cilt tipi aynı değil sonuçta.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı