Sivilce problemi

yone1108

Decapat
Makaleler
1
Merhaba, sivilce problemi birçok kişide olduğu gibi bende de var :( sıkıntım şu mesela yüzümde sivilce olmayan bir yere dokunduğumda orada deri altında bir kabarma oluyor ve orada sivilce oluyor genelde bu yüzümün sağ ve sol taraflarında çok oluyor. Tabi burada kimse doktor değil bir tedavi istemeyeceğim ama doktora gitmiyorum sebebi ise çok korona var hastaneye servis ile gitmem gerekiyor korona testi için giden hastalar servise biniyor bende korona olmak istemem. Doktora gitmeden eczaneden krem alarak denemek istiyorum. Kullanıp faydasını gören sivilceleri götüren bir krem önerisi istiyorum arkadaşlar teşekkürler. Yaşım 18 bu arada.

O kremlerin pek bir işe yarayacağını sanmam. Roaccutane tedavisine başla çok sorun yapıyorsan. Ben başladım.

Roaccutane bunu araştırdım alnımda çenemde sivilce yok sol ve sağ yüz taraflarımda sol taraf da 4 tane sağda 2 tane var bu tedavi yüzdeki sivilceleri kusturuyor 5 6 7 ay sürebiliyor bu süreçlerde çok sivilce çıkar oda olumsuz etkileyebilir yönelmek istemiyorum bu tedaviye.

İlk ay sivilce artması oluyor ama takip eden aylarda azalma başlıyor. Dediğim gibi o kremlerin pek işe yarayacağını düşünmüyorum. 6 ay sabredip tümünden kurtulmak var.

Yediklerine dikkat ediyor musun çok yağlı şeyler tüketiyorsan bu sivilceye yol açar eğer yastık kılıfını hiç değiştirmiyorsan bu da sivilceye yol açar.

Yediklerine dikkat ediyor musun çok yağlı şeyler tüketiyorsan bu sivilceye yol açar eğer yastık kılıfını hiç değiştirmiyorsan bu da sivilceye yol açar.

Evet abur cubur neredeyse hiç yemiyorum cips, çikolata gibi şeyleri çok nadir tüketiyorum. Yastık kılıfıma çok dikkat ediyorum.

Eczanedeki kremleririn 3 çeşidini denedim ama hiç bir işe yaramadı.

Geri
Yukarı