Sivilce ve siyah nokta nasıl giderilir?

1.5-2 ay gibi bir sürede sivilce ve siyah noktalar geçer mi hocam?

Ergenlik surecinde oldugun icin vucudun surekli yag uretecek. O kadar kisa surede olmasa da gecmesine yardimci olur. Tamamen de geciremez onu da belirteyim. Sadece vucudunun yaglandigi bu 2-3 yili daha rahat atlatmana yardimci olur.

Dostum benim önerim her gün cilt bakımı yapman olur.
Maksimum 10 dakikanı alır, gelecekte ve şu an yüzün her zaman temiz, parlak, kırışıksız olur.
1-1.5 ayda hepsi geçmeyebilir ama emin ol çok büyük bir şekilde azalacaktır.
Ayrıca @Görkem Say hocamın dediği ürünler güzeldir, kullanabilirsin.

Onun dışında ürün olarak bu konuda detaylıca belirtmiştim, göz atabilirsin.

Bir de sakın yapma uyarayım, %100 yüzüne diş macunu falan sürme. Hem yüzüne zarar verir hem cildini acayip bir şekilde kurutur. Hatta kaynak istiyorsan;

''Dermatolog Dr. Baxt, diş macununun içeriğindeki formülün kurutucu bir etkisi olması sebebiyle bu uygulamanın yarattığı reaksiyonlar için uyarıyor; “Diş macunu diş için üretilmiş bir formüle sahiptir, cilt için değildir.” diyor ve şöyle ekliyor “ Diş macunu cildi kurutur ve çoğu zaman da tahriş eder.''

Dostum benim önerim her gün cilt bakımı yapman olur.
Maksimum 10 dakikanı alır, gelecekte ve şu an yüzün her zaman temiz, parlak, kırışıksız olur.
1-1.5 ayda hepsi geçmeyebilir ama emin ol çok büyük bir şekilde azalacaktır.
Ayrıca @Görkem Say hocamın dediği ürünler güzeldir, kullanabilirsin.

Onun dışında ürün olarak bu konuda detaylıca belirtmiştim, göz atabilirsin.

bir de sakın yapma uyarayım, %100 yüzüne diş macunu falan sürme. Hem yüzüne zarar verir hem cildini acayip bir şekilde kurutur. Hatta kaynak istiyorsan;

"Dermatolog dr. Baxt, diş macununun içeriğindeki formülün kurutucu bir etkisi olması sebebiyle bu uygulamanın yarattığı reaksiyonlar için uyarıyor; “diş macunu diş için üretilmiş bir formüle sahiptir, cilt için değildir.” diyor ve şöyle ekliyor “ diş macunu cildi kurutur ve çoğu zaman da tahriş eder."

Neutrogenanin yuz temizleme jelini aldim. Sivilceler artmaya basladi gibi. Kullanmayi birakmali miyim?

Geri
Yukarı